Sünnetçioğlu Bahçesaray Hastanesin’de İncelemelerde Bulundu

Sünnetçioğlu Bahçesaray Hastanesin'de İncelemelerde Bulundu

Van İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, Bahçesaray ilçe hastanesin’de incelemelerde bulundu.

Editor: Van Haber
24 Kasım 2018 - 13:49 - Güncelleme: 24 Kasım 2018 - 14:03

Yapılan ziyarette Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Bahadır ÖNDEŞ, Başkan Yardımcısı Dr. Adem  Erginoğuz, eşlik etti.

Bahçesaray ilçe Hastanesi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve  ( ASM ) Aile Sağlık Merkezlerini gezerek sağlık hizmeti hakkında hastane idarecileri ve çalışanlarından bilgi aldılar. 

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnnetçioğlu, Sağlık alanında yapmış olduğumuz çalışmalar kapsamında  ilçelerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Sağlık Bakanlığı talimatları doğrultusunda başlatılan yatırımlar kapsamında ilçemizde 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonları ile  Aile Sağlığı Merkezleri yeni yapılan hizmet binasında personelin mevcut koşullardan daha verimli ve ferah bir ortama kavuşturabilmek adına gerekli çalışmalarımız devam etmekte ifadesinde bulundu.

Doç.Dr. Sünnetçioğlu, Van’ın Bahçesaray ilçesi ilimize 110 km uzaklıkta olduğunu bu anlamda kış şartlarının çetin geçtiği ve mevcut sağlık alanında eksiklik yaşanmamamsı için hastanemiz Halk Sağlığı Aile Sağlık Merkezimiz ve 112 Acil Sağlık Hizmetlerin’de mevcut konumu ve eksikleri ile ilgili tespitler yapmak için  ve bundan sonraki yapılacak faaliyetlerimizi hızlandırmak amacıyla çalışmalarımız deva etmekte. İlçemizde vatandaşımıza verilecek her türlü hizmetin en iyi düzeyde olmasını  arzu ediyoruz dedi. 

Ayrıca Hastane ziyaretinde hasta ziyaretinden’de bulunan Doç. Dr. Sünnetçioğlu, en büyük yatırımın insan sağlığına yapılan yatırım olduğunu belirterek, sağlık merkezlerimize hızla yenilerini ekleyerek,hastalarımıza daha hızlı hizmet verilmesini amaçlıyoruz; Yapılan çalışmaları yerinde değerlendirdik. Burada sağlık çalışanları ve hastalarla sohbet ederek, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı