SU TESİSATÇISI

SU TESİSATÇISI

SU TESİSATÇISI

Editor: ajans
11 Haziran 2018 - 16:09 - Güncelleme: 11 Haziran 2018 - 16:12
Başta İstanbul olmak üzere yoğunluğun çok olduğu şehirlerde daha çok meydana gelen tesisat problemleri gün geçtikce insanın canını sürekli ve sürekli sıkmaktadır..  Yeni evlerde ve eski yapılarda farketmeksizin bir çok tesisat problemi ile karşı karşıya kalmaktayız. Yeni yapılarda ortaya çıkan tesisat problemleri işçiliğin ucuz olması ve genellikle bilinçsiz kullanımdan kaynaklanırken eski  yapılarda ise bu sebepler yerini daha çok tesisat hattının eskimesi ve bakım süreçlerinin doğru olarak yapılmamasından kaynaklanmaktadır.


 


Hedef tesisatçı İstanbul’un bütün şehirlerinde ve mahallelerinde tesisatçı hizmetlerini ve tıkanıklık açma hizmetini sunmaktadır. İstanbul’un merkez bölgelerinde bulunan ofislerimizde tesisatçı ustalarımız ve araçları ile 30 dakikada sizlere ulaşan tesisatçı ekipleri, tesisat problemini tespit edip herhangibi bir kırma işlemi yapmadan onarılmak üzere işleme başlayacaklardır. Tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti kırmadan rahatlıkla yapılmakta ve sizlere kesinlikle ek masraflar çıkarılmamaktadır.


Tesisat hattınızda bu tarz problemlerin oluşmaması için ise düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir... Su tesisatçısı ve tesisatçılar tarafından yapılan bakım sürecinde temiz su tesisatı hattınız tamamen temizlenip bakteri ve diğer virüs oluşumlarından arındırılırken pis su tesisat hattınız ise tıkanıklığa sebep olacak oluşumlardan temizlenmektedir. Bu işlem sonrasında pis lavabo kokusu tıkanıklık vb. Durumlarla karşı karşıya kalmanız ancak düşünülen bir kabus olabilir.


TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ


Tesisatçı sektöründe en çok ilgiyi gören hizmetlerden biri olan kabul edilen tıkanıklık açma , pis su tesisatınızda yoğunlukta görülse de temiz su tesisatında da(mutfak lavabosu,tuvalet lavabosu) karşılaşılabilecek durumlar arasında yer almaktadır. Böylesine tıkanıklık problemlerinde, temiz su hattında tıkanıklık problemi yaşıyorsanız eğer tıkanıklık açma hizmeti almadan da bu durumdan kurtulabileceğiniz bir kaç yöntem söz konusudur.  Pompa ya da kimyasal çözüücüler ile tıkanıklık açma işlemi uygulayabilirsiniz, fakat tıkanıklık açma işlemi sırasında üzerinize eski kıyafetler almayı ve etrafı iyice kapatacak şeyler kullanmayı unutmayınız. Keza eldiven dahil bu yazılanları yapmazsanız bir kaza sonucu istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz.  Kimyasal çözücülerin bir çoğu tesisat hattınıza derin zararlar vermektedir. Çoğu zaman kullanılması tercih edilmemeli ve mecbur kalmadıkca kullanılmamalıdır. Pis su hattınıza oluşacak tıkanıklıklar için ise kesinlikle bir uzmana başvurmalısınız. Tıkanıklık açma hizmetleri kesinlikle profesyonelce yapılıp kırmadan yapılabilmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma sizleri bir çok masraf ve zahmetten kurtarmaktadır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciş'te Festival
Erciş'te Festival
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu