Erkek Eşofman Takımı

Erkek Eşofman Takımı
07 Eylül 2019 - 23:30
Reklam

Baylar şıklık konusunda bayanlarla yarışacak seviyeye gelmiş durumdalar. Eskiden spor yapan baylar öylesine bir eşofman ve tişört giyerlerdi. Şimdilerde ise Lescon markanın erkek eşofman takımı çeşitleri ile şıklıklarına şıklık katmaktadırlar. Spor sadece spor merkezlerinde yapılmaz. Dışarıda açık havada yapılan çeşitli sporlar vardır. Kış aylarında sporu dışarıda yapmak soğuk havanın etkisi insanı daha dinç tutar. Yürüyüş, koşu, futbol, voleybol, basketbol ve daha birçok spor açık alanda yapılmaktadır. Kış aylarında açık havada spor yapmaya uygun Lescon modelleri bulunmaktadır Kışlık eşofman takımları olup sıcak tuttuğundan dolayı tercih edilmelidir.

Kaliteli Şık Erkek Eşofman Takımı

Bayların tercihleri farklı farklı olduğundan dolayı Lescon erkek eşofman takımı modellerini çeşitlendirmiştir. Alt kısımlarda bileğe doğru daralan dar paça veya geniş paça modelleri en çok tercih edilenlerdir. Dar paçalılar eşofman altını yere değmemesi adına çok güzel tasarlanmıştır. Dar paça alta sahip olan modellerin genellikle üstlerinin de bilek kısımları lastiklidir. Ayak ve el bilekleri lastikli modeller kış aylarında daha fazla talep görür. Geniş paçalı olan altların üstlerinin bilek kısımlarında genellikle lastik olmaz. Fakat modele göre bu durum değişebilir.

Her Zevke Uygun Renkte Erkek Eşofman Takımı

Renk seçimi farklılık gösterir. Erkek eşofman takımı modellerinde en fazla tutulan renkler siyah, lacivert, gri gibi koyu renklerdir. Bazen takımın altı da üstü de aynı renk olur. Bazı modellerde ise alt ve üst birbirine uyumlu iki renkten oluşabilir. Eşofman takımı seçerken yaz ayları için özellikle hava geçiren kumaşlar istenmelidir. Lescon, hava geçiren takımları hem sağlık hem kullanım konforu sunar. Bu konforu siz de yakalamak isterseniz https://www.lescon.com.tr/erkek-esofman-takimi/ sayfasını ziyaret ediniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum