Standart Ekspertiz

Standart Ekspertiz

Günümüzde ekspertiz işlemlerinde, teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere göre paketler halinde sunulmaya başlamıştır.

Editor: bazkriz
04 Ekim 2018 - 17:58 - Güncelleme: 04 Ekim 2018 - 18:33

Günümüzde ekspertiz işlemlerinde, teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere göre paketler halinde sunulmaya başlamıştır. Standart ekspertiz paketlerimizi en uygun fiyatlara sunmaya çalışmaktayız. Standart ekspertizlerimiz, her bütçeye uygun seçeneklerimiz ile araç alımlarınızı kolaylaştırmaktadır. Kadıköy oto ekspertiz olarak standart ekspertiz haricinde, mobil ve lüks ekspertiz paket seçeneklerimize yer verilmiştir. Göztepe oto ekspertiz olarak tüm paketleri son teknolojik ve güncel yazılımlara sahip test cihazları ile sorunsuz olarak yapılmaktadır.

 

Ekspertizlerimiz

Ekspertiz paketlerimizden biriside lüks ekspertiz paketimizdir. Bu paketimiz lüks araç sınıfları için tam hizmet talep eden müşterilere sunulan bir ekspertiz paket çeşitlerindendir. Kadıköy araç ekspertiz sadece belirli konularda ekspertiz raporu isteyen müşterilere, sadece boya veya sadece motor testi olarak yalın ekspertiz hizmetleri verilmektedir. Araç ekspertiz işlemleri yalın ekspertiz veya lüks ekspertiz olarak da talep edilse tüm test ve kontroller, modern test cihazları ile yapılmaktadır. Amacımız müşterilerimize doğru bilgileri tarafsız ve bağımsız olarak aktarabilmektir. Tarafsız olabilmek için yapılacak her test işlemi farklı elemanlar tarafından test cihazları kullanılarak yapılmaktadır.

 

İşlemler

kadikoyotoeksper.com sitemiz ekspertiz işlemleri için yapılan tüm test çeşitleri ve paketleri hakkında verilere yer vermektedir. ekspertiz işlemlerinde yapılan testler sırasıyla, motor performans testi, süspansiyon testi, yanal kayma testi, fren testi, elektrik ve elektronik iç dış aksam testi, araç beyin testi, kaporta ve boya testi, araç altı testi ve sonuç olarak rapor hazırlanması olarak sıralanmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Cumhuriyet Caddesi yeniden trafiğe açıldı
Cumhuriyet Caddesi yeniden trafiğe açıldı