Somon Dna İle Cilt Gençleştirme

Somon Dna İle Cilt Gençleştirme

Uzman Dr. Hande Ulusal cilt gençleştirmek amacıyla kullanılan Somon DNA uygulaması hakkında birtakım açıklamalar yaparak bilgilendirmede bulunmuştur.

Editor: vadi
14 Eylül 2018 - 20:52 - Güncelleme: 14 Eylül 2018 - 21:06

 

 

 

            Uzman Dr. Hande Ulusal cilt gençleştirmek amacıyla kullanılan Somon DNA uygulaması hakkında birtakım açıklamalar yaparak bilgilendirmede bulunmuştur. Yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda verdiği bilgiler ışığında bu işlemin çok yeni ve oldukça da kaliteli bir işlem olduğu sonucuna varıyoruz. Ayrıca bu işlem hakkında Hande Ulusal sorularınızı cevaplamaya devam ediyor. Dilerseniz soru ve görüşlerinizi yazarak bilgi alabilirsiniz. Uzman Dr. Hande Ulusal'ın bilgilendirmesi ışığında şu sonuçlara varılmıştır:

 

 SOMON DNA MEZOTERAPİSİ NEDİR?

 

             Somon dna, somon aşısı aşısı adı da verilen bir tür aşı çeşididir. Gençleştirilmek istenen bölgeye düzenli uygulama yapılarak cildin görüntüsünü düzeltiyor. Normal şartlar altında cilt elastikiye bir yapıya sahip olup, aynı zamanda pürüzsüzdür. Ancak çevresel şartlar, yaşlanma ve çeşitli ilaçların da etkisiyle bu görüntüsünü kaybeden cilt erken yaşlanmayı beraberinde getirmektedir. Cilt mat görüntüye ulaşır, kırışıklıklar artar ve kolay kolay eski haline dönülmeyeceği hissini uyandırır. Ancak öyle değildir. Mucizevi bir aşı olan somon dna öncesi sonrası uygulamaya bakıldığı zaman farkı fark etmemek mümkün değildir. Bu uygulama, somon dna mezoterapi ya da somon dna polinükleotit adını almaktadır. İşlem cilt altına verilen minik iğneler yardımıyla yapılmaktadır. İşlem sırasında herhangi bir ağrı, sızı duyulmaz. Böylece zamanla cildiniz elastikiye yapısını geri kazanarak erken yaşlanma ve kırışıklıklar için önlem alınmış olur.

 

 SEANS SAYISI VE UYGULAMA SONRASI

 

            Hande Ulusal uygulamanın yapılması aşamasında seans atlamadan devam edilmesini önermektedir. En etkili ve doğru sonuç seans atlamadan özenle katılım sağlayarak gerçekleşmektedir. Seanslar cildin ihtiyacına göre belirlenmekte olup, genellikle 1-5 seans arasında değişiklik gösterilmektedir. Her seans arasında 1-3 hafta ara verilmektedir. Vakit kaybetmeden iş hayatına dönülebilir. Ciltte kapatılamaz izler ve yaralar oluşmaz. Hafif kızarıklar oluşur. Bu kızarıklar ağda sonrası meydana gelen kızarmalara benzer ve makyaj yardımıyla kapatılabilir. "

 

 NASIL UYGULANMALI?

 

            İşlemin kısa sürüyor olması ve olumlu sonuçlar sağlaması gençleştirici kremlere veda edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca somon dna uygulayan doktor istanbul çevresinde uzman doktor hande ulusal olarak bilinmektedir. Hande Ulusal bu uygulamanın botoks ya da dolgu ile birlikte yapılmasını önermektedir. Somon dna uygulamasından sonra botoks yapmak zorunlu olmasa da botoks ya da dolgu yapıldığı takdirde destek olarak somon dna uygulamak oldukça fayda sağlamaktadır. Ayrıca somon dna uygulaması fiyat bilgilendirmesi için hastanın muayeneye gelmesi gerekmektedir. Çünkü herkesin cilt tipine göre seans sayısı ve uygulama miktarı belirlenmektedir. Bu sebeple cildinizi muayene etmeden fiyat bilgisinin verilmesi mümkün olmaz.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı