Solgar Omnium İle Harika Zaman Geçirebilirsiniz

Solgar Omnium İle Harika Zaman Geçirebilirsiniz

Besin takviyeleri hayatımızın hemen her anında ihtiyacını hissettiğimiz olgulardır.

Editor: Van Haber
28 Mayıs 2018 - 18:51 - Güncelleme: 17 Ağustos 2018 - 13:39

Besin takviyeleri hayatımızın hemen her anında ihtiyacını hissettiğimiz olgulardır. Özellikle yoğun geçen iş temposu ve düzensiz beslenmeler, vitamin ve mineral anlamında ciddi sıkıntıların ortaya çıkmasına sebep olmakta. Yeterli ve dengeli beslenme sonucunda ortaya çıkar bu sorunları alternatif yöntemlerle karşılayabilmek mümkün. Solgar Omnium vücudun besin yoluyla alamadığı vitamin ve minerallerin kazanılmasına yardımcı olan bir besin takviyesidir. Solgar Omnium, insan vücudunun ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineralleri en uygun formlarda sağlayacaktır. Bunun yanı sıra ALA, CoQ-10, polifenoller, proantosiyanidinler gibi antioksidanlar ile katkı sunacaktır. Tablet formda hazırlanan bu ürünler 30’luk cam şişede karşınıza çıkarken içeriğinde buğday, gluten, maya veya süt ürünleri bulunmamaktadır. Sentetik renklendirici, yapay tatlandırıcı veya koruyucu içermeyen Solgar Omnium, her insanın kullanımına uygun şekilde standartta üretilmekte.

Soya fasulyesi ekstresi, zerdeçal ekstresi, brokoli ekstresi, turp ekstresi, C, E, B6, B1 vitaminleri, Kuersetin, demir, boron gibi bileşenleri bulunduran Solgar Omnium, bir çok faydasıyla da dikkat çekmektedir.

Faydaları;

Ürünü kullanmaya başladıktan sonra faydalarını daha iyi hissedebileceksiniz. Kolesterol düşürücü özelliği sayesinde dikkat çeken bu ürün aynı zaman da kadınlarda menopoz sürecini sakin geçmesini sağlamaktadır. İzoflavon etkisi sunan bu ürün, LDL seviyesini kontrol eder ve Koroner kalp risklerini azaltır. Bir diğer özelliği ise doğal diadzein seviyeleri ile mide, kolon rahatsızlıklarının ortaya çıkışını engelleyici özellikler sunması olacaktır. Bunun yanı sıra vitamin ve mineral desteği sunar.

Kullanım:

Solgar Omnium ürünlerinin kullanımı son derece kolaydır. Günde bir kapsül tok karnına suyla beraber içilmesi yeterli etkiyi gösterecektir.

Solgar ürünleri ve diğer vitamin ile mineral desteği sağlayan takviye edici gıdalara Fitbull aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Dünyanın en önemli üreticilerinden birisi sayılan Solgar’ın muhteşem içerikli ürünleri ithalat garantileriyle sizlere sunuluyor. Uygun ödeme koşulları, hazır stok garantisi ve hızlı kargo seçenekleriyle dikkat çeken bu ürünler, farklılığı size sunacak ve vücudun ihtiyaç duyduğu bir çok bileşeni sizlere sağlayacaktır. 30’lu tablet halinde size sunulan Solgar Omnium ile harika zaman geçirebilir vücudunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'