Sizde Plaklara Kulak Verin

Sizde Plaklara Kulak Verin
22 Ocak 2020 - 15:15

Plak, üzerine herhangi bir ses ve genellikle müzik kaydetmek için kullanılan ve PVC' den üretilen dairesel bir levhadır. Plaklar özel oldukları için onları dinlemek için de özel bir cihaza ihtiyaç duyulmaktadır. Plakların dinlenebilmesi için pikap veya gramofon kullanımı tercih edilmektedir. Eski zamanlar da çok fazla kullanılan plak günümüz de dijitalleşen teknolojik aletler sayesin de çok fazla tercih edilmese bile yine de sevenleri tarafından her zaman popülerliğini korumaktadır. 

 

 Yüksek ve kaliteli ses sağlamasından dolayı plak dinlemenin vermiş olduğu keyif ne yazık ki günümüzde ki teknolojik cihazlardan alınamamaktadır.

 

 Antika Plaklar Hep Ölümsüz Kalsın

 

 Sitemizde bulunan plak ve plakçalar çeşitleri siz değerli müşteriler için tamamen orijinal olarak üst düzey bir kalitede sunulmaktadır. Zevkinize uyum sağlayacak her türden müzik türüne sitemizde bulunan plaklar sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik sipariş etmiş olduğunuz çok değerli parçalar olan plaklar size çift katmanlı özel kutu içerisinde zarar görmeden güven içerisinde teslim edilir. 

 

 Sizi çok özel olan plaklar ile buluşturmak için fazla zaman kaybetmek istemiyoruz. Size hızlı kargo seçeneği ile 3 gün içerisinde siparişlerinizi teslim etme garantisi veriyoruz. Üstelik en uygun plak fiyatları garantisini de sizin için sunuyoruz. Siz de gerçek bir plak tutkunu iseniz sitemizden yapacağınız alışverişler sizi de çok mutlu edecektir. 

 

 Plakçalar ile Plaklarınıza Ses Verin

 

 Siz de bir köşede bekleyen antika plaklarınıza ses vermek ve onlara kulak verebilmek için hemen bir plakçalar elde etmelisiniz. 1950 yıllarında en fazla tercih edilen renkleri barındırarak tasarlanan plakçalarlar el işçiliği ile tasarlanmıştır. Almış olduğunuz plak çalar 78,33 ve 45 devir plaklarınızı çalmak için uygundur. Taş plaklarınızı da plak çalar ile dinleyebilirsiniz. 

 

 Üstelik Auto Stop özelliği de plak çalar da mevcuttur. Böylece çalan plak bittiğinde otomatik olarak durarak iğnenin plak üzerinde gereksiz olarak sürtünmesinin önüne geçilir. 

 

 Siz de Plak Tutkunuzu Yaşatın

 

 Siz de sevdiğiniz plaklara en uygun fiyatlarla ulaşmak için sitemizden alışveriş yapabilirsiniz. En kaliteli plak çeşitlerine en uygun plak fiyatları ile ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. En kısa süre de teslim alarak sizde plak dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum