Siz İsteyin Biz Yapalım

Siz İsteyin Biz Yapalım

Uzun yıllar özel ve kamu kuruluşlarının tüm reklam ve görsel iletişim hizmetlerini başarı ile yürütmekteyiz.

Editor: bazkriz
24 Eylül 2018 - 18:00 - Güncelleme: 25 Eylül 2018 - 18:13

Uzun yıllar özel ve kamu kuruluşlarının tüm reklam ve görsel iletişim hizmetlerini başarı ile yürütmekteyiz. Hizmetlerimiz arasında, reklam, tabela, dijital baskı, ışıklı tabela, bina cephe giydirme, fuar standı, araç giydirme, iç mekan düzenleme gibi tanıtım ve reklam üzerine tüm faaliyetleri yerine getirmekteyiz. Teklifleriniz bizlere ulaştıktan sonra, tabelacı ekibimizle birlikte tasarım ekibimiz uygulama alanında keşif yaparak, en uygun tasarımın belirlenmesini yapar ve çalışmaya başlar.

 

Tasarımlarımız

İş yerinizin görünürlüğünü artırmak, reklam yaparak daha fazla kitlelere ulaşım sağlayarak tanınırlığını artırmak için kendi düşündüğünüz tasarımlarınızı bizlere aktarabilirsiniz. Sizin tasarımlarınıza göre en gelişmiş tasarımlar oluşturulacaktır. İşyerlerinizi tanıtan tabela tasarımları bulunulan konum ve cephe durumuna göre ayarlanacaktır. Son yıllarda moda haline gelen ve genellikle şehirlerin girişlerinde ya da manzaralı yerlerinde isimlerinin yazıldığı kutu harf tabela sistemleri çalışmalarımızı büyük kuruluşlar için yapmaktayız. Tüm tasarımlarımız uzman ekiplerimiz tarafından yapılır ve imalata geçmeden sizlere görsel olarak sunulur. Sizlerin istekleri doğrultusunda değiştirmeler yapılarak tasarımlar en iyi duruma getirilir.

 

Bize Ulaşın

Rivalreklam ile yaptığımız çalışmaların, hizmetlerimizin sizlere gösterilmesi, referanslarımızı görmeniz, bizlere anında ulaşım sağlayabilmeniz ve tekliflerinizi iletebilmeniz için en dinamik şekliyle hizmet vermektedir. Sitemize giriş yaptıktan sonra açılan teklif mail sayfamızdan faydalanarak bizlere tekliflerinizi ve istediğiniz tasarım örneklerini gönderebilirsiniz. Ayrıca çevrim için İletişim bölümümüzden anlık olarak görüşmeler yaparak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.rivalreklam.com.tr/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı