SINAVSIZ HUKUK DİKEY GEÇİŞ FIRSATI

SINAVSIZ HUKUK DİKEY GEÇİŞ FIRSATI

Hukuk branşı dünyanın en prestijli ve en dikkat çeken mesleklerinden birisidir. Hukuk bölümünde eğitim almak isteyen öğrenciler için pek çok ülkede sınav engeli bulunmaktadır.

Editor: Van Haber
03 Nisan 2017 - 14:16 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:32

Hukuk branşı dünyanın en prestijli ve en dikkat çeken mesleklerinden birisidir. Hukuk bölümünde eğitim almak isteyen öğrenciler için pek çok ülkede sınav engeli bulunmaktadır. Dikey geçiş için girilen sınavlar oldukça zorludur. Dikey geçiş sınavlarıyla hukuk bölümüne geçmek istemeyen öğrenciler Bosna Hersek sınavsız hukuk dikey geçiş imkanı sağlıyor. Üstelik dikey geçiş sınavını kazanan öğrenciler diğer ülkelerde birinci sınıftan bölüme başlıyor ve yıl kaybı ortaya çıkıyor. Ancak Bosna Hersek’e hukuk dikey geçiş yapacaklar öğrenciler üçüncü sınıftan başlıyor. İki yıllık meslek yüksek okullarından mezun olan öğrenciler 3. Sınıftan başlayıp iki yıllık hukuk eğitimi alıyor.

               Bosna Hersek hukuk dikey geçiş imkanları oldukça çeşitlidir. Başka ülkelerde iki yıllık meslek yüksekokulundan mezun olan öğrenciler için dikey geçiş yaptıklarında ders farkı 11-12 civarındadır. Ancak Bosna Hersek üniversitelerine hukuk dikey geçiş yapıldığında fark dersleri 1 ya da 2’yi geçmez. Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk dikey geçiş yapan öğrencileri bekliyor. Kaliteli akademisyenler ve teknolojik imkanlarla donatılmış sınıflarda hukuk eğitimi alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

               Hukuk dikey geçiş yapma fırsatları Bosna Hersek’te öğrencileri bekliyor. Herkesin hayalini kurduğu hukuk bölümünde okuma artık hayal değil. Prestijli ve kariyerlerle dolu bir mesleğe sahip olmak isteyen öğrenciler Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim almanın ayrıcalığını yaşıyor. Türkçe destekli olarak sunulan hukuk eğitimi çerçevesinde kısa sürede eğitimlerini tamamlama fırsatı sunuyor.

Bosna Hersek’e Dikey Geçiş Yapabilirsiniz

               İki yıllık adalet mezunları için Bosna Hersek üniversitelerinde farklı fırsatlar sunuluyor. Artık iki yıllık adalet mezunları da 2 yıl lisans eğitimi alarak hukuk diploması almaya hak kazanıyor. Bosna Hersek’te hukuk eğitimi almak için başvuran öğrenciler tüm Avrupa’da geçerliliği olan oldukça kaliteli diplomalardan biri olan mavi Europass diploma alıyor. Bu diploma ile Türkiye dahil tüm Avrupa ülkelerinde hukuk alanında çalışma fırsatına sahip olabilirsiniz.

               Hakim, savcı ve avukatlık mesleğinin hayalini kuran öğrenciler hukuk dikey geçişi yapmak suretiyle Bosna Hersek’te hemen eğitime başlıyor. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencilere davetiye gönderiyor ve buna istinaden hukuk bölümü öğrencileri üniversitelere başlama imkanına sahip oluyor.

               Hukuk bölümünde okumanın hayalini kuran öğrenciler Eurostar Yurtdışı Danışmanlık hizmetleri ile hayallerine kavuşuyor. Eurostar eğitim danışmanlarımız yurtdışı eğitimi konusunda tecrübeli kişilerden meydana gelmektedir. Hukuk dikey geçiş koşulları ve neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız eğitim danışmanlarımız sizleri bekliyor. Hayal ettiğiniz hukuk bölümünün kapılarını aralamak ve kariyerinizde başarılı adımlar atmak için zaman kaybetmeden ve kontenjanlar dolamdan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’ne başvurabilirsiniz.

               Hukuk dikey geçiş imkanı sunan Bosna Hersek ayrıcalıklı bir hukuk eğitimi almanıza imkan sağlıyor. Öğrenciler hayalini kurduğu hukuk fakültesi lisans eğitimini Bosna Hersek’te alıyor  geleceklerini şekillendirme fırsatına sahip oluyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu