Servo Motor Tamiri

Servo Motor Tamiri

18 yıllık tecrübemiz ve deneyimimizle birlikte servo motor tamiri için getirdiğiniz cihazınızı gözümüzden sakınacağımız konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Editor: Van Haber
18 Ekim 2018 - 22:12

18 yıllık tecrübemiz ve deneyimimizle birlikte servo motor tamiri için getirdiğiniz cihazınızı gözümüzden sakınacağımız konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Sizler için en uygun çözümü üreten firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu sebeple de alanında uzman personellerimiz, deneyimli ekip arkadaşlarımız ve son teknolojik cihazlarla üretilen ekipmanlarımızla beraber müşterilerimize hizmet veriyoruz.

2000 yılında kurulan firmamız Bursa, İstanbul, Ankara, Denizli ve Uşak bölgesinde hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimizle, donanımlı servis ekipmanlarımızla beraber hiçbir işi büyük ya da küçük olarak ayırt etmiyor.

Servo Motorda Uzman Kadro

Başta servo motor tamiri olmak üzere bütün işlerin bakım ve onarım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini, kalitemizi ve uygun fiyatlarımızı öne çıkararak bütün müşterilerimize ekonomik, profesyonel, hızlı ve garantili bir hizmet sunuyoruz. Tamir işlemi sonrasında cihazınızı gerekli bütün kontrollerden geçirdikten sonra sizlere sunuyoruz.

Firmamızın Değerleri

 

  • Yaptığımız işi en iyi ve en doğru şekilde yapmak. İşi hakkıyla sahiplenmek.
  • Her zaman müşterilerimize karşı net oluruz. Net sözler veririz ve vermiş olduğumuz bütün sözlerimizin arkasında dururuz.
  • Yaptığımız işlerin arkasındayız. İşlerimiz firmamızın garantisi altındadır.
  • Sadece kendi açımızdan değil, müşterilerimiz açısından da zaman ve para kaybını önlemeye çalışmayı prensip haline getirdik.
  • Müşterilerimizle her zaman empati kuruyor ve çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Müşterilerimizin cihazlarındaki arızaların, bakımların ve onarımların onlar açısından daha fazla zaman ve para kaybetmesine engel oluyor. Sermayemizin yurt dışını çıkışına engel olacak şekilde hareket ediyor ve bu sebeple de her geçen gün servo motor tamiri konusunda uzmanlaşıyoruz.

Sanayi sektörü içerisinde çalışarak müşterilerimizin cihazlarını aynı ilk günkü performansıyla çalıştırmak üzere burada bulunuyoruz. Cihaz üzerinde hızlı ve doğru tespitler yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz. Aynı zamanda yapmış olduğumuz bütün işlerimizi test ediyor ve müşterilerimize ürünlerini firmamızın garantisi altında sunuyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?