Şenol Hocadan’dan transfer açıklaması!

Şenol Hocadan'dan transfer açıklaması!

ÇOK İDMAN YAPAÇOK İDMAN YAPAN OYUNCULARIMIZ SAHADA OLACAKN OYUNCULARIMIZ SAHADA OLACAK

Editor: vadi
01 Ağustos 2018 - 19:48 - Güncelleme: 17 Haziran 2019 - 21:39

Profesyonellik kavramı olarak ülkemizde olması gereken kurallar var. Bugün Necip buradaysa hak ettiği için burada. Necip'in oynayıp oynamaması ayrı bir şey. Biz bu maçları aynı zamanda hazırlık maçı olarak görüyoruz. Turu geçmek çok önemli. Nasıl oynayacağımızı da görmek istiyoruz. Oyuncularımın güzel futbol oynamasını bekliyorum. Sıkıntı yaratmadan bu maçı geçmek istiyorum. Çok idman yapan oyuncular sahada olacak. Çok az idman yapan oyuncularımız var.

BAZI MEVKİLERDE SIKINTI YAŞIYORUZ

Geçen sezon önemli oyuncular aldık ama transferler geç yapıldı. İlk dönemde performansları düşüktü, sonradan toparladılar. Daha tecrübeli oyuncular almıştık, şimdi daha genç oyuncular aldık. Şu anda bazı mevkilerde 4-5 oyuncumuz var. Bazı mevkilerde sıkıntı yaşıyoruz. Forvette Larin, Vagner Love, Negredo, Güven, Umut, Mustafa Pektemek.. Hepsi ayrı ayrı iyi oyuncular. Larin, Vagner, Negredo'dan birinin öne geçmesi lazım. Biri öne geçmezse sıkıntı oluyor.

BAŞKA YERE GİDİP OYNAMALARI GEREK
Larin geçen sezon son maçlarda iyi oynamıştı, şimdi de hazırlık maçlarında devam ediyor. Taşıyıp taşıyamayacağını göreceğiz. Taşıyamazsa diğer oyunculara bakacağız. Biri taşıdığı zaman diğerlerine ihtiyaç yok zaten. Yarın Negredo oynasa belki o da 3-4 tane, 1 tane gol atacak. Ben de gol atsınlar, öne geçsinler istiyorum. Oyuncuları yarıştırıp takımda tutmak istiyoruz. Kadroya giremeyen ve mutsuz olacak oyuncuların başka yere gidip oynamaları gerek. Tolga'nın iyi durumda olduğunu düşünüyorum. Leipzig maçında çok iyiydi. Utku da gayet iyi durumda.

TÜRK KALECİ OLURSA DAHA İYİ OLUR

Ekonomik olarak uygun bir kaleci alacaksak transfere olumlu bakıyorum. Bir Türk kaleci olursa daha iyi olur hatta. Kaleci sorunu ilk gündemimiz değil. Caner ve Adriano. İkisi de çok iyi oyuncular. Fazlalık oluyor, ikisi de oynasın diye yer arıyorum. Gökhan da şu an iyi durumda. Taşıyabilirse o oynayacak. Caner, Adriano, Gökhan'dan ikisi oynayacak.

MEDEL GİBİ OYUNCU ALINMASINI İSTERİM

Alabiliyorsak Medel gibi oyuncu alınmasını isterim. Birçok mevkide oynayabiliyor ve açıkları kapatıyor. Muslera'nın hatalı gol yediği maç hangi maçtı, son maç mıydı? O maça bakarsan kötü kaleci dersin. Ama Muslera iyi bir kaleci. Tolga da özellikleriyle maç kurtarabilecek bir kaleci. Fabri gitsin istemezdim, göndermek zorunda kaldık. Fabri hatalı gol yemedi mi? Avrupa Kupası'nda Lizbon maçında Tolga hatalı gol yemişse, Fabri de Lyon maçında yedi. Ama Fabri sonra güvenle iyi toparladı. Tolga daha yalnız kaldı. Kırılmalar olunca toparlamak zor oluyor. Leipzig maçından sonra Tolga'nın hak ettiği halde oynamadığı çok maç oldu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı