Sektörün Lider Markası Printasphalt

Sektörün Lider Markası Printasphalt

Pirintasphalt şirketinin amacı temiz, kullanışlı ve estetik yollar yapmaktır. Şirketin sistemi uzman mühendisler tarafından oluşturulur ve deneyimli personeller tarafından hayata geçirilir.

Editor: bazkriz
09 Temmuz 2018 - 15:06 - Güncelleme: 09 Temmuz 2018 - 16:56

Pirintasphalt şirketinin amacı temiz, kullanışlı ve estetik yollar yapmaktır. Şirketin sistemi uzman mühendisler tarafından oluşturulur ve deneyimli personeller tarafından hayata geçirilir. Ayrıca modern zemin düzenlemeler arasında görülen renkli asfalt uygulaması müşterinin talebi üzerine yapılabiliyor. Renkli asfalt yapımında kullanılan kimyasallar pek çok maddeye dayanacak şekilde yapılmıştır. Bu sayede renkli asfaltlar daha uzun süre dayanabilir.

 

Asfalt Hizmetleri

PrintAsphalt’ın asfalt boyası yol ve kaldırımlarda rahatlıkla kullanılabilir. Asfalt boyasının 5 yıl garanti süresi vardır ve bu süre içerisinde soyulma, kabarma gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşılmaz. PrintAsphalt’ın kullandığı renkli ve desenli asfalt uygulaması sayesinde yüzey renklendirilebilir, güçlendirilebilir ve yüzey şekillendirilebilir. Uygulama sırasında kullanılabilecek asfalt şablonları ile asfalt üzerine baskı yapılabilir ve desenli asfalt yapılabilir. Bu uygulamalar yapılırken gerekmesi durumunda sökme ve yıkma işlemleri yapılabilir. Daha sonra sıcak asfalt uygulamanın yapılacağı alana taşınır. Asfalt düzenleme işlemi yapıldıktan sonra yüksek basınç ile sıkıştırma işlemi yapılır. Çelik hatlar dizilerek devam eden sıkıştırma işleminden sonra asfalt yüzeyi boyanır.

https://printasphalt.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı