Reklam

Şehri Moda

Şehri Moda Şehrin modası sloganı ile sizlerle. Türkiye’de sanayinin ve teknolojinin başkenti Kocaeli, artık çok özel bir markaya sahip.

Şehri Moda
21 Eylül 2020 - 12:54

Şehri Moda Şehrin modası sloganı ile sizlerle. Türkiye’de sanayinin ve teknolojinin başkenti Kocaeli, artık çok özel bir markaya sahip. Marmara Bölgesi’nin en çok sanayileşmiş şehri olan Kocaeli’de faaliyete geçen Şehri Moda, erkeklerin de moda tutkusu olduğunun da bir yansıması. Sehrimoda.com olarak faaliyetlerini sürdüren ve erkek giyimin yeni trendi olan bu özel e-ticaret sitesi, %15 sepet indiriminin yanı sıra, başka hiçbir yerde bulamayacağınız erkek giyim ve erkek ayakkabı ürünlerine de ev sahipliği yapıyor. Üstelik Şehrimoda Ticaret Bakanlığı onayını almış kusursuz bir marka.
 
 
 
Güvenli Alışveriş Derneği’nin Üyesi
 
 
Sehrimoda, yalnızca Ticaret Bakanlığı onayı almış bir firma olmakla kalmayıp, yakın zamanda Güvenilir Alışveriş Derneği’nin de bir üyesi haline geldi. Bu üyeliği ve de özelliği sayesinde, Şehri Moda e-ticaret sitesinden alışveriş yapacak olan tüm müşteriler, henüz alışverişlerini dahi gerçekleştirmeden evvel tam bir güvence altına alınıyorlar. Satın alınan herhangi bir üründen yaşanabilecek tüm sorunlar, bu sayede hızlı ve etkin bir biçimde çözüme kavuşuyor. Kaldı ki, e-Ticaret güvenilir alışveriş derneği, hiçbir çözüme ulaşılamasa dahi kişilerin mağduriyetini kendisi gideriyor.
 
 
 
Sehrimoda’da Neler Var?
 
 
Sehrimoda, kadının hâkim olduğu giyim ve ayakkabı dünyasında, erkeğin de ne denli önemli bir yer tuttuğunu göstermek adına kurulmuştur. Firmanın en yeni erkek giyim trendleri ve türlerine hâkim olduğu tüm ürünleri, birbirinden farklı kategoriler halinde hizmetinizde. Erkek eşofman takımları, sweatshirtler, pantolonlar, ayakkabılar, outlet ürünleri ve çok daha fazlası, sizleri sehrimoda.com adresinde bekliyor. Birçoğu ikili takım halinde satılan tüm bu ürünler, ulaşılabilir fiyatları ile de dikkat çekiyor. Her şeyden daha da önemlisi, bunca uygun fiyata rağmen a ve bunun üzerine de sepette %15 ek indirim uyguluyor. Kısacası trendi takip eden bir erkek için Şehr-i Moda tam anlamıyla bir cennet.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum