Savcılık tüm memurların sicil numarasını istedi

Savcılık tüm memurların sicil numarasını istedi

Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı, ildeki tüm memurların sicil numaraları, telefon ve adres bilgilerinin kendilerine gönderilmesini istedi. Kaynak: Hatay'da savcılık tüm memurların sicil numarasını istedi

Editor: Van Haber
02 Mart 2017 - 12:39

Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı Millete ve Devlete Karşı İşlenen Suçlar Bürosu, Hatay merkez ve ilçelerinde görev yapan tüm memurların sicil numaraları, telefon ve adres bilgilerinin kendilerine gönderilmesini istedi. Savcılık bu doğrultuda, tüm kamu kurumları il müdürlüklerine yazı gönderdi.

Evrensel'de yer alan habere göre, Hatay Cumhuriyet Savcısı Ali Resul Ceritlioğlu gönderilen yazıda, şu talepte bulunuldu:

“Hatay merkez ve ilçelerinde (Antakya, Altınözü, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladığı) faaliyet gösteren kamu kurumları/kuruluşları bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu ve diğer özel kanun hükümlerine göre görev yapmakta olan tüm personelinizin (asker, polis, müdür, amir, memur, işçi, sözleşmeli-geçici personel vs.) TC. Kimlik no, adı-soyadı, ünvan, sicil, görev yeri, telefon ve adres bilgilerinin excel formatında ve her kurum ayrı olacak şekilde tanzim ederek, CD-DVD ile en kısa sürede cumhuriyet başsavcılığımıza gönderilmesi hususunda bilgi ve gereği rica olunur.”

Savcılığın bu yazısının ardından, tüm kamu kurumları müdürlüklerinin, personel bilgilerini savcılığa göndermeye başaldığı öğrenildi. (evrensel)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vanlı taraftarların sevinç gösterileri sürüyor
Vanlı taraftarların sevinç gösterileri sürüyor
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi