Sanal Ankicanızda Bayram Kampanyaları

Sanal Ankicanızda Bayram Kampanyaları

Her bayram olduğu gibi bu bayramda antika severlerle beraberiz. Sayfamızda Ramazan Bayramına özel kampanyalarımızla sitemizi yeni telefonunuzdan ziyaret etme fırsatı yakalayabilir, bayram için de bayram yaşayabilirsiniz.

Editor: Ahmet Şahin
20 Temmuz 2018 - 11:46 - Güncelleme: 01 Ağustos 2018 - 20:17

 

Gelenekten Geleceğe Yanınızdayız

 

            Her bayram olduğu gibi bu bayramda antika severlerle beraberiz. Sayfamızda Ramazan Bayramına özel kampanyalarımızla sitemizi yeni telefonunuzdan ziyaret etme fırsatı yakalayabilir, bayram için de bayram yaşayabilirsiniz. Bir koleksiyonda olması gereken her şeyi bünyesinde barındıran sayfamız eski para koleksiyonlarınıza her zaman bir yenisini ekleyebilmeniz için sizlere farklı dünyaların kapısını aralıyor.

 

            Tarihin hemen her dönemindeki gelişmeleri yansıtan, kapanıp açılan çağlara tanıklık eden eski para sanal antik müzayedeler arasında oldukça özel bir eyer sahiptir. Bu müzayede sizlere sadece cumhuriyet tarihimizde kullanılan para çeşitlerini değil, aynı zamanda dünya devletlerinin çağlar boyu finansal gelişimine tanıklık eden eski para çeşitlerini de sizlerle buluşturuyor. Zamanın yönlendiricisi olan devlet adamları, askeri liderler, kadın kahramanlar, tarihi mekanlar, ülke halkı ve ya devletler için özel anlamlara gelen sembollerle motiflenen birbirinden farklı renk ve maddi karşılığı olan eski para çeşitleri sizlere tarihi çağları yorumlamanızda yol gösterirken, sizden sonra geleceklere de koleksiyon tadında tarihi bir miras oluşturuyor.

 

            Sitemizden eski para alışverişi gerçekleştirmek, pey vermek, elinizde bulunan antika paraları satışa sunmak, lot numarası kullanmak, ürün grubu belirlemek, arama butonu, pey verdiğiniz ürünler listesi, merak ettiğiniz diğer tüm konular ve daha fazlası için sayfamızda yer alan iletişim kaynaklarını kullanabilirsiniz. Ayrıca web sitemize üyelik oluşturarak güncel ürünler, fiyat listesi ve kampanyalardan istifade edebilirsiniz.

 

 Sayfamızda Yer Alan Diğer Müzayedeler

 

            Sitemizde antika paralardan başka; askeri tarih donanım müzayedesi, resim sanat müzayedesi, eski içecek şişe müzayedesi, 45'lik dönemlere olarak anılan yerli ve yabancı plaklar, siyah beyaz fotoğraf müzayedesi, Türk sinemasının usta oyuncularının nostaljik afişleri, sportif faaliyetler özgü dallarda ünlü takımlar, isim yapmış oyuncular, bu alanlarla ilgili dönemin gazete ve dergilerinde yayınlanmış afiş ve posterler, eski dönemlere ait spor ve sanat haberleri, kitap müzayedesi, tavan arasına kaldırılmış ancak yeri doldurulamayan günlük eşyalar, süs eşyalar, tablolar, objeler, fırsat müzayedeleri, pul koleksiyonları, çini sanatının en güzel örnekleri, merak ettiğiniz ürünlerin değeri, ne amaçla kullanıldığı, tarihi eserlerin ustalarına ve ya sanatçılara dair bilgiler, ürünleri saklama koşullar ve daha fazlası için sitemizi mutlaka ziyaret edin.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?