“Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” Van’a Geliyor

“Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” Van’a Geliyor

Van İl Sağlık Müdürlüğü TRT Çocuk'un sevilen çizgi karakterleri Rafadan Tayfa ve ekibini Sağlık Bakanlığı'nın desteğiyle “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikaliyle çocuklarla buluşturacak. Tamamen ücretsiz olan etkinlik 14 Mayıs 2018 tarihi saat 11.00 ve 13.30 da iki seans şeklinde İpekyolu Belediyesi Bostaniçi Spor Salonu’nda olacak.

Editor: Van Haber
10 Mayıs 2018 - 01:29

“Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” Van’a Geliyor Van İl Sağlık Müdürlüğü TRT Çocuk'un sevilen çizgi karakterleri Rafadan Tayfa ve ekibini Sağlık Bakanlığı'nın desteğiyle “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikaliyle çocuklarla buluşturacak. Tamamen ücretsiz olan etkinlik 14 Mayıs 2018 tarihi saat 11.00 ve 13.30 da iki seans şeklinde İpekyolu Belediyesi Bostaniçi Spor Salonu’nda olacak. Van İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığı 14 Mayıs 2018 tarihi saat 11.00 ve 13.30 da iki seans şeklinde İpekyolu Belediyesi Bostaniçi Spor Salonu’nda sahnelenecek olan müzikal hakkında bilgiler verdi. Van İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamada:

“Sağlık Bakanlığı’nın obezite ile mücadele kapsamında, çocuk ve gençlere yönelik sağlıklı yaşamın teşvik edilmesi amacıyla düzenlediği "Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa" müzikali, 14 Mayıs Pazartesi günü 2 Seans şeklinde Bostaniçi Spor Salonu’nda sergilenecek. Geleceğimiz olan çocuklarımızın sağlıklı yetişmeleri için bakanlığımız çok ciddi çaba sarf ediyor. Dolayısıyla rafadan tayfa çocuklarımızın gönül ve ruh dünyasını çok ciddi manada güvenli bir biçimde inşa edebilecek bir eğlence anlamı taşıyor. Çünkü biz çocuklarımızın zihinlerini zararlı yayınlardan, zararlı fikirlerden de korumak istiyoruz. Bu kapsamda Van’a gelecek olan "Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa" müzikaline tüm çocuklarımızı ve ailelerini bekliyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı