Saadet Partisi'nden Van Park AVM tepkisi!

Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan Park AVM'de yaşanan sorunlarla ilgili açıklama yaptı. İlhan, "Ucube olarak şehrin göbeğinde duran Van Park AVM gelinen noktada etrafına tehlike saçan bir yapı haline dönüşmüştür" dedi.

Saadet Partisi'nden Van Park AVM tepkisi!
27 Mart 2021 - 22:58

Saadet Partisi İl Başkanı Özay İlhan, yapıldığı günden bu yana sorunlarla gündeme gelen ve yılan hikayesine dönen Van Park AVM hakkında açıklama yaptı.ç  

Saadet Partisi Van İl Başkanı İlhan, yaptığı açıklamada, “Dönemin Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından övgüyle anlatılıp hizmete açılan Van Park AVM ile ilgili olarak Van Büyükşehir Belediyesine soruyoruz. Van Park AVM kaç yılda tamamlanmıştır, kaç para harcanmıştır? Van Park AVM’de bugün itibariyle kaç işyeri faaliyettedir ve kaç kişi edilmektedir? Van Park AVM’nin bugüne kadar ilimize ne gibi bir katkısı olmuştur? Kaç kişi istihdam edilmektedir? Park AVM’yi içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için ne gibi bir projeniz var? Van’ın en işlek noktasında, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan yapımı yıllar süren, milyonlarca para harcanan ve sonuçta bir ucube olarak şehrin göbeğinde duran Van Park AVM gelinen noktada etrafına tehlike saçan bir yapı haline dönüşmüştür” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum