Rüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi Tuğba Beyazoğlu ile Evlendi

Rüzgar Erkoçlar Dünya Evine Girdi Tuğba Beyazoğlu ile Evlendi

Cinsiyet değiştirdikten sonra magazin dünyasında okların çevirildiği Rüzgar Erkoçlar dünya evine girdi.Tuğba Beyazoğlu ile evlenen Rüzgar Erkoçlar Bir zamanlarının popüler dizisi Emret Komutanım'da Foto Fato'yu canlandırmıştı.

Editor: Van Haber
30 Eylül 2017 - 01:08

Cinsiyet değiştirdikten sonra magazin dünyasında okların çevirildiği Rüzgar Erkoçlar dünya evine girdi.Tuğba Beyazoğlu ile evlenen Rüzgar Erkoçlar Bir zamanlarının popüler dizisi Emret Komutanım'da Foto Fato'yu canlandırmıştı.Uzun süredir birliktelik yaşayan Rüzgar Erkoçlar ve Tuğba Beyazoğlu dünya evine girdi.Yaklaşık 2 yıldır beraber olan çift Sarıyer'de yapılan düğünle dünya evine girdiler.

İKİ YILDIR NİŞANLIYDILAR

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rüzgar Erkoçlar, iki yıldır nişanlı olduğu Tuğba Beyazoğlu ile bu akşam Sarıyer Bahçeköy'de gerçekleşen görkemli düğün ile evlendi. Çift, kapı açmama geleneğinden, davullu zurnalı gelin alma ve gelinin beline bağlanan kırmızı kurdeleye kadar geleneklere uygun bir düğün yaptı.

Bahçeköy'de şık bir düğün daveti veren damat Rüzgar Erkoçlar'ın nikah şahidi usta gazeteci Cengiz Semercioğlu oldu. Şahitlik yapması gereken Seren Serengil ise yağış nedeniyle nikaha yetişemediği için nikah şahidi olamadı.

RÜZGAR ERKOÇLAR: ÇOK HEYECANLIYIM

Düğün öncesi basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Erkoçlar, "Heyecanlıyım, çok fazla bir şey hissedemiyorum. Yarın falan farkına varacağız herhalde" derken Tuğba Beyazoğlu ise, yağan şiddetli bir yağmurun yağdığının söylenmesi üzerine, "Düğün bereketi diyelim. İnşallah evliliğimiz güzel gider, yağmurun yağması gibi bereketli ve huzurlu gider" dedi. Erkoçlar balayı soruları üzerine ise sinema çekimleri olduğundan balayına ilerleyen zamanda çıkacaklarını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak