RÖFLE MODELLERİ

21 Mayıs 2019 - 14:01

 Röfle Modelleri

Saç renklendirme uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamaların başında gelen röfle, modası hiç geçmeyen ve çeşitli güncellemeler ile yenilerek modası hiç de geçmeyecek bir saç renklendirme işlemidir.Daha ışıltılı ve daha dikkat çekici saçlara sahip olmak için kuaför koltuğuna oturduğunuzda, siz de tercihinizi röfleden yana kullanabilirsiniz. Saçların tamamında yapacağınız bir yenileme işlemi için fazla cesur davranmaya çekiniyorsanız, röfle ile saçlarınıza ışıltı katmayı deneyebilirsiniz.Saç renklendirme uygulamalarında röfle ile benzer ombre ve balyaj gibi uygulamalar da mevcut. Durum böyle olunca da, kadınlar da hangisini seçeceği konusunda karışıklık yaşayabiliyor. Röfle ve balyaj arasındaki farkı merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Balyaj, Ombre ve Röfle Arasındaki FarkBalyaj, genellikle renkleri ve kalınlığı değişen ve sonuçta çeşitli farklı renk çizgileri ile elde edilen bir renklendirme uygulamasıdır. Balyaj etkisi, genellikle alüminyum folyo ile yaratılabilir ve genellikle dipten uca doğru açılan tonlar ile uygulanır.Ombre ise genellikle daha belirgin bir renklendirme ile elde edilen çizgilerdir. Saçlarınızda, balyaj ve ombrenin bir kombinasyonunu tercih edebilirsiniz. Saçlarınıza çok sık işlem yaptırmak istemiyorsanız; röfle ya da ombre yerine balyajı tercih edebilirsiniz.

2019 Öne Çıkan Röfle Modelleri


Sarıdan kahveye pek çok saç rengine uygulanabilen bir saç renklendirme işlemi olan röfle, her sezon olduğu gibi 2019 yılının öne çıkan saç trendleri arasında da yer alıyor.2019 öne çıkan röfle modelleri hakkında ilham alabileceğiniz model seçenekleri arıyorsanız, ünlü güzellerin yeni sezonda kullandıkları uygulamalara biraz daha yakından göz atabilirsiniz. tarzyasam.com ekibi olarak sizler için hazırladığımız röfle ve diğer renklendirme işlemlerinden oluşan galerilerimize de göz atabilirsiniz.

Röfle Zemin Rengi Ne Olmalı?


Röfle ve balyaj uygulamaları söz konusu olduğunda, “şu olmalı” diye ifade edilen belirgin bir zemin rengi yoktur. Bu yönüyle de oldukça avantajlı bir renklendirme işlemi olan röfle; kahverengiden sarıya kadar geniş bir renk skalası sunmaktadır.Sarı, kahve ya da kızıl saçlarınız varsa, siz de doğru bir teknik ve doğru kuaför seçimi ile saçlarınıza röfle yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Kaynak: Kadın Blogu


YORUMLAR

  • 0 Yorum