Retro Tarz İletişim

Retro Tarz İletişim

Mirc 90'ların sonu 2000'lerin başında sıklıkla kullanılan bir chat programıydı. supermirc.com adresi de sohbet uygulamalarının temelini oluşturan Mirc programı için kullanıcılarına hizmet veriyor.

Editor: bazkriz
30 Ağustos 2018 - 16:07 - Güncelleme: 31 Ağustos 2018 - 16:10

Mirc 90'ların sonu 2000'lerin başında sıklıkla kullanılan bir chat programıydı. supermirc.com adresi de sohbet uygulamalarının temelini oluşturan Mirc programı için kullanıcılarına hizmet veriyor. Mobil sohbet imkanı da sunan Mirc yakın zamanlarda yerini başka programlara kaptırmış olsa da retronun verdiği hatırlama hissiyatı için kullanıcılarına halen hizmet veriyor. Sohbet odaları seçiminde kullanıcının özgür bırakıldığı, halen bile onlarca sohbet odasının aktif olarak kullanıldığı bu programı supermirc.com internet adresi üzerinden indirmek mümkün. Bilgisayara kurularak çalıştırılabilen Mirc programının Superscripti'ni edinebilmek için supermirc.com sayfasındaki linklere tıklamak yeterli. Bu sayede Mirc üzerinden aktif olarak iletişim kurmak, insanlarla sohbet etmek, chat'in tadını çıkarmak mümkündür.

 

Memoserv Komutları Nelerdir?

Memoserv komutları Mirc üzerindeki sohbet odalarında ilgili kişinin offline durumda olması durumunda bile kendisine mesaj gönderilebilirliğini ya da sohbet odasındaki kişilere uygulanabilecek işlemlerin komut halinde yer almasını sağlayan bir sistemdir. Mesela read komutu ile gün içerisinde bırakılan mesajları okumak mümkündür. Nickememo gönderme komutları da bulunmaktadır.

 

Nasıl Kullanılır?

supermirc.com internet adresine giriş yaptıktan sonra sitenin sağ ve sol kısmında yer alan "SuperScript İndir" linklerinden herhangi birine tıklanarak indirme işlemi başlatılmalıdır. İndirme işlemi tamamlandığında programın kurulması sağlanmalıdır. Sıkıştırılmış formatta inecek olan dosyayı çözücü yardımı ile açmak ve sonrasında da kurulum işlemlerini tamamlamak gerekmektedir. Daha sonrasında üye olarak ya da varsa üyelik bilgileri ile giriş yaparak chat zevkine varmak mümkündür.

https://www.supermirc.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?