Resim Kursu Akademi

Resim Kursu Akademi

Temel olarak sunulan eğitimler arasında el yetenekleri bulunur. Bunların en bilindik olanı ise resim kursu gibi birçok kurstan yararlanmanız mümkündür.

Editor: bazkriz
02 Mart 2019 - 13:44 - Güncelleme: 07 Mart 2019 - 16:23

Temel olarak sunulan eğitimler arasında el yetenekleri bulunur. Bunların en bilindik olanı ise resim kursu gibi birçok kurstan yararlanmanız mümkündür. Kursların sonrasında sayılı üniversiteler içerisine birçok öğrenci adayı sunulmuştur. Yapılacak olan sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanız için doğru adresi seçmeniz gerekir. Öğrencilere verilen eğitimler ağırlıklı iç mimarlık, animasyon, grafik, resim, endüstri gibi alanlardır. Burada aldığınız eğitimler doğrultusunda gireceğiniz yetenek sınavlarına hazırlık aşamasına gelirsiniz.

 

Diğer Kurslar

Birçok kursun hizmetlerine giotto.com.tr sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür. Giotto sanat merkezi 20 yıllık bir süre zarfında birçok öğrenciyi resim dalları içerisine kazandırmıştır. Kurulduğu yer alan resim kursu Bursa üzerinden hizmet verilmektedir. Bütün kursların atölye hizmetlerini bu şehir üzerinden bulabilirsiniz. Burada sunulan öğretim yöntemleri, doğru alana yönlendirme, derse yönelik eğitimler verme ve öğrenci -öğretmen ilişkisi ile doğru adımlar atılabilir.

 

Akademi İletişim

Giotto akademi yaz ve kış dönemi olmak üzere iki farklı zaman dilimi üzerinde hizmet verir. Site içerisinden mail ve telefon iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca ön kayıt yaptırmak isterseniz bunu da site üzerinden yapmanız gerekir. Aklınıza takılan birkaç soruyu mesela güzel sanatlara hazırlık gibi kendi oluşturdukları blog üzerinden cevaplayarak bilgi edinme imkanı sunarlar. Akademi sanat merkezi içerisinde bulunan atölyeler ile oldukça başarılı bir eğitim amaçlanır. Bursa ili üzerinde bulunan kişiler direk olarak sanat merkezi ile iletişim haline geçebilirler.

giotto.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
Ucuz ve Kaliteli Makyaj Ürünleri Nasıl Bulunur_
Ucuz ve Kaliteli Makyaj Ürünleri Nasıl Bulunur_