Rektör Battal’dan öğrencilere sertifika

Rektör Battal’dan öğrencilere sertifika

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin yürüttüğü “Yerelden Ulusala Gençlik Politikaları” projesi kapsamında öğrencilere sertifikaları verildi. 

Editor: Van Haber
20 Kasım 2017 - 17:35

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinin yürüttüğü “Yerelden Ulusala Gençlik Politikaları” projesi kapsamında öğrencilere sertifikaları verildi. AB Bakanlığı ve Türkiye Ulusal Ajans tarafından desteklenen Van YYÜ Proje Destek Ofisi Koordinatörlüğünün yürüttüğü “Yerelden Ulusala Gençlik Politikaları” adlı proje kapsamında Türkiye’nin 7 bölgesinde gerçekleştirilen çalıştayların sonuncusu, YYÜ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.


Çalıştayda konuşan Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, katılımcı öğrencilere her alanda çok çalışmaları gerektiğini söyleyerek, "Biz gençler için neler yapabileceğimiz konusunda sürekli çalışıyoruz. Eğitim, sağlık, istihdam ve çevre konularında gençlerimizin ihtiyaç ve isteklerini değerlendirip, bu ihtiyaçlara cevap vermeye çalışıyoruz. Ayrıca böyle önemli bir projenin Türkiye genelinde üniversitemiz tarafından gerçekleştirilmesinden de memnuniyet duyuyorum" diye konuştu.Rektör Battal, proje kapsamında Doğu Anadolu bölgesi illerinden gelen katılımcılara Youthpass sertifikalarını vererek, öğrencileri tebrik etti.

İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?