Reklamlarınız Çantalarda Türkiye’yi Dolaşıyor

Reklamlarınız Çantalarda Türkiye'yi Dolaşıyor

2002 yılında kurulan reklamcanta, Konya'daki merkezinde firma ve şirketlerin reklamlarının en güzel ve hızlı kullanıcılara ulaşmasını, yaptığı ürünlerle sağlıyor.

Editor: bazkriz
09 Ağustos 2018 - 18:04 - Güncelleme: 09 Ağustos 2018 - 21:11

2002 yılında kurulan reklamcanta, Konya'daki merkezinde firma ve şirketlerin reklamlarının en güzel ve hızlı kullanıcılara ulaşmasını, yaptığı ürünlerle sağlıyor. Şehrin ekonomisine de katkıda bulunan site bez çanta konusunda yapılabilecek her şeyi imal ediyor. Firmaların müşterilerine dağıttığı promosyon çanta konusunda sadece imalat yapmayıp, aynı zamanda logo ve iletişim bilgileri ile reklamını yapmak istedikleri ürünlerin tanıtımlarını da çantaların üzerine yüksek kalitede basımını sağlıyor. Sektörde lider durumunda bulunan site kaliteli hizmeti, uygun fiyata en kısa sürede veriyor. Online olarak ülke çapında sipariş alan site, ürünlerini istenilen sürede ve sorunsuz olarak ulaştırıyor.

 

Sitenin Ürünleri

 

Tüm imalatı ve basımı kendisine ait olan site ürünleri arasında; fuar çantası, otel, plaj ve eczane çantaları, cüzdanlar, evrak ve laptop çantaları, spor ve imperteks çantalar, sürücü kursu ve karton çantalar, optik, kasa ve telefoncu çantası, belediye, hastane ile tüm kurum ve kuruluşlara göre imal edilen özel çantalar bulunuyor. Site imal ettiği ürünlerle detaylarını görsel olarak yayınlıyor, müşteriler bu örneklerden seçerek kendi firmalarına uyarlama yaptırabilecekleri gibi özel tasarım da yaptırabiliyorlar.

https://www.reklamcanta.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?