Raykonsept’in Modern Tasarımları

Raykonsept'in Modern Tasarımları

2014 yılında İstanbul Ümraniye'de ticari faaliyetlerine başlayan Raykonsept, ev ve işyerlerinde farklı, modern, şık ve etkileyici tasarımlara yer vermek isteyen müşterilerine, kişiye özel, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Editor: bazkriz
28 Ağustos 2018 - 17:24 - Güncelleme: 28 Ağustos 2018 - 18:39

2014 yılında İstanbul Ümraniye'de ticari faaliyetlerine başlayan Raykonsept, ev ve işyerlerinde farklı, modern, şık ve etkileyici tasarımlara yer vermek isteyen müşterilerine, kişiye özel, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

 

Yetenekli, deneyimli ve başarılı iç mimarlarla çalışan Raykonsept firması, %100 müşteri memnuniyeti odaklı, ciddi ve güvenilir bir çalışma politikası benimsemiş, yıllardır müşterilerine en iyi projeleri sunmak için var gücüyle çalışan, sektörde lider konumda bir firmadır.

 

Raykonsept, kişiye özgü yatak odası, genç odası, giyinme odası gibi tasarımlar başta olmak üzere, evlerde ve işyerlerinde çok çeşitli mimari dekorasyon çözümleri üreten profesyonel bir firmadır.

 

Raykonsept Ürün Ve Hizmetleri

Kendine özgü mimari dekorasyon ve eşya tasarlanmasını isteyen herkes için mükemmel bir çözüm sunan Raykonsept, modern tasarımları, kaliteli ürünleri ve tercih edilen alanlarda meydana getirdiği kişiye özgü dokularla, tüm müşterilerinin kendisini özel hissetmesi için özenle çalışmaktadır.

 

Bu kapsamda; kişiye özgü ray dolap, kitaplık, yatak odası ve genç odası tasarlamanın yanı sıra, salon dekorasyonu, işyerlerine uygun özel tasarımlar ve projeler konusunda hizmetler vermektedir.

 

Raykonsept, kurumsal işyerlerinde, modern, canlı, çekici, huzur veren ortamlar yaratmak isteyen müşterilerine, pratik, hızlı ve mükemmel çözümler içeren bir hizmet verir.

 

Ayrıca, huzurun ve konforun en çok ihtiyaç duyulduğu evlerde, oturma alanlarından mutfaklara, çalışma odalarından giyinme odalarının dizaynına ve yatak odası takımları, salon takımları gibi eşyalara kadar A'dan Z'ye her türlü ihtiyacınız için özel çözümler sunmaktadır.

 

Raykonsept'in bu ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak, detaylı bilgi almak ve iletişim kurmak için lütfen, raykonsept.com internet sitesini ziyaret ediniz.

 

Raykonsept Nasıl Çalışır?

Evlerinde veya işyerlerinde ilginç, modern ve kişiye özel tasarımlar yaptırmak isteyen müşteriler Raykonsept'in yetkili birimlerine ulaşır.

 

Yetkililer tarafından alınan bilgiler doğrultusunda müşterilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini içeren bir plan yapabilmek için, karşılıklı detaylı bir görüşme sağlanır.

 

Raykonsept bünyesinde çalışan deneyimli ve uzman iç mimarlar tarafından bir keşif çalışması yapılır ve ihtiyaçlara uygun, detaylı bir plan ve program yapılır.

 

Tasarımı yapılan mekânla ilgili çıkarılan proje doğrultusunda müşterilerin onayı alınarak, belirlenen gün ve saatte çalışmaya başlanır.

 

Yapılan özenli çalışmalar neticesinde en kısa sürede teslimat gerçekleştirilir.

https://www.raykonsept.com/

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı