Pvp serverlerde oyuncuların tercihleri

Pvp serverlerde oyuncuların tercihleri

Pvp serverlerde oyuncuların tercihleri

Editor: Van Haber
29 Mart 2017 - 06:57 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:22

Oyuncuların tercih sebepleri arasında ilk olarak kapanma sorunu olmayan uzun bir süre açık kalabilecek olan pvp serverler yer alıyor. Onca zaman ve para harcayan oyuncuların kısa bir süre içerisinde tüm elde ettiklerini kaybetmesi gibi bir durumdan korkmasından dolayı kapanma riski olan veya hiç yedek alamayan bu duruma karşı hazırlıksız olan adreslere giden kullanıcı sayısı bir hayli az.

Bu nedenle oyuncular öncelikle geleceğini garanti altına alıyor ve herhangi bir problem yaşandığı zaman direk olarak  o kayıttan yükleniyor ve oyunculara sunuluyor. Oyuncularda oyuna kaldığı yerden devam ederek istediği kadar oyunu oynuyor.

Bir diğer tercih konusu ise para meselesi oluyor. Bazı oyuncular parayı verdikten hemen sonra çok fazla emek veren birisinin önünde yer alabiliyor. Bu duruma dur diyen bazı pvp adresler olması nedeniyle oyuncuların tercihleri bu yönde oluyor.

Metin2 pvp serverler de Metin2.CREATE NO APPROPRIATE DEVICE problemi

Bu problemin yaşandığı bir takım metin2 pvp serverler var. Aslında çok basit bir çözümü olan LOG hatası denilebilir. LOG hatası denildiği zaman hemen zor olduğu düşünülse de merak etmeyin bu hata oldukça basit bir şekilde çözülüyor ve herhangi bir ekstra program indirmeye bir şeyleri kurcalamaya gerek kalmıyor. Sadece bir uyumluluk problemi bulunmaktadır. Bu problemden kurtulmak isteyenlerin yapması gereken işlemler ilk olarak hatayı kapatalım sonra programın başlatıcı dosyasına sağ tıkladıktan hemen sonra uyumluluk sorununu gidermek diyerek önerilen ayarları deneyin. Kısa süre sonra açılan panelde eski sürümlerde çalıştığını belirtin ve devam edin. Daha sonrasında ise Windows 7 seçerek buradan ilerle dedikten sonra Windows otomatik olarak ayarı yapacaktır ve programı sına dediğiniz zaman da programı açacaktır. Program büyük bir ihtimalle açılacak ve oyuna devam edebilirsiniz.

Oldukça basit bir hata olmasına rağmen çözümü bilinmediği zaman bir tarif olmadığı zaman oldukça uzun oluyor. Deneme yanılma yoluyla bulmak bir hayli uzun sürebilir. Birçok hatanın çözülmesi de bu şekilde olup başka herhangi bir hata yaşıyorsanız yorumlarda belirterek bu hataların cevaplarına da ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak