PVC Kaplı Kaynaklı Hasır Teller

PVC Kaplı Kaynaklı Hasır Teller

PVC Kaplı Kaynaklı Hasır Teller

PVC Kaplı Kaynaklı Hasır Teller

PVC Kaplı Kaynaklı Hasır Teller
21 Temmuz 2019 - 15:55

 

 

Plastik kaplamaya sahip PVC kaplı kaynaklı hasır teller yüksek kalitedeki galvanizli demir tellerden üretilmektedirler. Aşınmaya karşı korumaya sahip telin üzerindeki yumuşak plastik kaplama güçlü bir yapıştırıcı ile tele iliştirilmektedir ve telin mukavemetini daha da artırmaktadır. Bu teller bahçeler, bina, site gibi yapıların etrafını çevirmek için kullanılmaktadırlar. PVC kaplı kaynaklı hasır teller hem rulo hem de panel olarak mevcutturlar ve ayrıca beyaz, siyah, yeşil gibi farklı renkleri de bulunmaktadır.

 

PVC kaplı kaynaklı hasır tellerin içlerindeki teller çelik, sıcak galvaniz banyolu, elektro galvanizli ve düşük karbonlu tellerdir. En son haliyle bu teller aşınmaya yüksek dirençlidirler. Galvanizli, kaynaklı hasır teller ısı prosesi ile tele sıkı bir şekilde bağlanırlar ve iki kat korunma sağlarlar. Böylelikle sadece pvc teli sudan ve diğer aşındırıcı unsurlardan korumakla kalmaz aynı zamanda alttaki tel de çinko kaplaması ile zararlı etkilere karşı korunmuş olur.

 

Spesifik olarak, aşınma koruması, asit ve alkalin direnci, yıpranma direnci, solmama, UV direnci, yumuşak yüzey ve şıklık sunmaktadırlar.  

 

PVC kaplı kaynaklı hasır teller tarım, madencilik, spor, hayvancılık ve ulaştırma sektörlerinde çit, dekorasyon ve makine koruma unsuru olarak kullanılırlar. Ayrıca bahçelerde, eğlence ve dinlence alanlarında, karayolu ve demiryolu kenarlarında, pencere perdeliklerinde, parklarda da kulanım alanı bulmaktadırlar.

 

PVC Kaplı Kaynaklı Hasır Tel Paneller

 

PVC kaplı kaynaklı hasır tellerin en çok kullanım alanlarından birisi ev ve fabrika çevresindeki güvenlik panelleridir. Bu şekilde kullanılan paneller hem çekicidirler hem de uzun ömürlüdürler. PVC kaplama hem çatlama yapmaz hem de herhangi bir dış etki ile birlikte genişlemez ve telden ayrılmaz.

 

Sıcaklık değişimlerine karşı da kararlı bir güce sahiptir. Hem çok soğuk hem de çok sıcak havalarda kalitesini koruyarak kullanılmaya devam edilir.

 

Sonuç

 

PVC kaplı kaynaklı hasır tel hem güçlü hem de estetik bir üründür. Farklı alanlarda güncel kullanımları olan bu ürünü satın alıp uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

   

YORUMLAR

  • 0 Yorum