Pubg Mobil Canlı

Pubg Mobil Canlı

Pubg Mobil Canlı
21 Ekim 2019 - 17:47

Pubg Mobil Canlı

 

Son dönemlerin en popüler online oyunları arasında yer alan pubg, her geçen gün daha fazla kitleye ulaşmaya devam ediyor. Bu hayran kitlesi nedeniyle artık mobil olarak sosyal mecralar üzerinden profesyonel canlı yayınlar gerçekleştirilmektedir. Böylece canlı yayın üzerinden oyunlara katılım sağlanarak keyifli şekilde izleme şansı yakalanıyor. Bunu gerçekleştirmek için facebook pubg mobile üzerinden Theshaws isimli yayıncıyı takip edebilirsiniz.

 

Canlı Yayın Pubg Lite

 

Canlı olarak oyuna dahil olabileceğiniz pubg lite bünyesinde, yayına güvenli şekilde bağlanabilirsiniz. Böylece oyun hakkında detaylı bilgiye de sahip olabilir ve tecrübe şansını elde edebilirsiniz. Özellikle eğlenceli bir vakit geçirebilmek için keyifli bir portal sunulmuş durumda. Aynı anda canlı olarak Facebook ile YouTube'un yanı sıra dlive üzerinden de yayın gerçekleştirilmektedir.

 

Pubg Lite Canlı Yayına Bağlantı

 

Pubg hakkında detaylı bilgi almak ve farklı bölümlerden devam eden bu oyunu takip edebilmek için hemen yayına bağlanabilirsiniz. Facebook veya YouTube gibi pek çok farklı sosyal medya üzerinden, pubg lite canlı yayın ile herhangi bir bağlantı sorunu olmadan, güvenli şekilde izleme imkanı yakalamak mümkün.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum