Profesyonel Tercüme Bürosu

Profesyonel Tercüme Bürosu

Profesyonel Tercüme Bürosu

Editor: ajans
27 Kasım 2018 - 12:32 - Güncelleme: 27 Kasım 2018 - 14:22

Uzun yıllardır tercüme faaliyetlerini yürüten firmamız, alanında lider olma özelliği taşımakta ve sektördeki deneyimin vermiş olduğu kaliteli tercüme hizmetleri ile tüm dünya dillerine hâkim, sistematik ve hızlı bir çalışma prensibiyle hareket etmektedir. Tercüme alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek sektörde fark yaratan hizmetlere imzamızı atıyoruz.

 

NOVA Tercüme olarak, gelişen uluslararası ticari ortamdaki değişime ayak uydurabilen kurumsal yapımızla sunmuş olduğumuz kalite, hız ve uygun fiyatlandırma politikamızla sizlere profesyonel yeminli tercüme hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzman kadromuzla verdiğimiz tercüme hizmetlerini, kişiye ve firmalara özel çözüm önerileri getirerek gerçekleştiriyoruz.

 

Tercümanlık hizmeti alacağınız firmanın beklediğiniz hizmet kalitesine size sunması çok önemlidir. Ancak bu kalitenin sağlanması için belirli kriterler dikkate alınarak verilecek hizmetler müşteri memnuniyeti sağlar. NOVA Tercüme, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hatasız, hızlı ve profesyonel tercüme hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

 

Profesyonel tercüme bürosu olarak, Türkiye'deki en iyi tercüman, editör, yerelleştirme uzmanı ve proje koordinatörlerinden oluşan kadromuz sizlerin tüm tercüme işlemlerinizi en yüksek kalitede sunmak için çalışmaktadırlar.

 

Tercüme bürosu olarak, bize sunduğunuz belge türüne göre bir çalışma yürüterek, bu belgelerin en doğru şekilde tercüme edilmesini sağlayacak yeterli bilgi ve birikime sahibimiz. Tercüme ettirmek istediğiniz tüm belgeler uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenmekte ve kusursuz bir şekilde tercüme edilmesi için niteliklerine göre sınıflandırılmaktadır.

 

En yaygın dünya dillerine hâkim uzman kadromuzla, yeminli tercüme ve simultane tercüme hizmetleri ile birlikte ticari, teknik, akademik ve hukuki metinlerin tercümesi de en yüksek kalitede yapılmaktadır.

 

Sektörde lider olan firmamızdan tercümanlık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0312 428 04 08 nolu irtibat telefonumuzdan arayabilir veya sitemizdeki iletişim formu vasıtasıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yüksek kaliteli tercüme, ekonomik fiyatlandırma ve hızlı proje teslimi için NOVA Tercüme ile görüşmeden kararınızı vermeyin.

 

NOVA Tercüme
Tepe Prime A-28 Çankaya Ankara
0312 428 04 84

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı