Pozitif Bir Hayat İçin Kapımızı Çalın.

Pozitif Bir Hayat İçin Kapımızı Çalın.

Pozitif Bir Hayat İçin Kapımızı Çalın.
15 Kasım 2019 - 18:13

Pozitif Bir Hayat İçin Kapımızı Çalın.

 

Psikoloji, insanların görünmeyen zihinsel süreçleri ve gözlenebilen davranışlarını inceleyen bir bilimdir. Bu bilimi insanlar için ulaşılabilir kılan rehber ise psikolog olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Psikologlar, psikoloji alanında eğitim ve deneyimleri ile uzmanlaştıkça, insanlara pozitif ışıklarıyla daha çok yardımcı olabilmektedir. Merkezimiz, deneyimli ve konusunda uzman bir psikolog ile "Pozitif çocuk, Pozitif ergen, Pozitif yetişkin" misyonunu hayata geçirmiştir. Uzman psikoloğumuz klinik psikoloji, pedagoji, oyun terapisi, çocuk psikolojisi ve psikolojik danışmanlık alanında çalışmaktadır.

"Pozitif çocuk , Pozitif ergen , Pozitif yetişkin"

 Merkezimiz, çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yönelik terapi programları, psikolojik test uygulamaları ve başvuran kişilerin her türlü ruhsal, zihinsel ihtiyaçları dikkate alınarak oluşturduğu psikolojik danışmanlık, ile çağdaş ve modern bir hizmet vermektedir. Çağdaş eğitim ve psikoloji yaklaşımları ile modern teknolojiyi birleştirerek sosyal, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan kaliteli bir yaşam hizmeti sunmaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum