Popüler Kanada Dil Okulları

İngilizce veya Fransızca öğrenmenin en iyi yollarından biriside şüphesiz yurtdışında eğitim almaktır.

Popüler Kanada Dil Okulları

İngilizce veya Fransızca öğrenmenin en iyi yollarından biriside şüphesiz yurtdışında eğitim almaktır.

Popüler Kanada Dil Okulları
16 Haziran 2019 - 21:36

İngilizce veya Fransızca öğrenmenin en iyi yollarından biriside şüphesiz yurtdışında eğitim almaktır. Kanada dil okulları programlarının tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biriside sunduğu ekonomik ve kaliteli eğitim programlarıdır.

 Toronto, Vancouver, Ottawa ve Montreal şehirleri başta olmak üzere birçok farklı noktada Kanada dil okulu programlarına katılım sağlayabilirsiniz.

Neden Kanada Dil Okulları

 İngilizce öğrenmenin en iyi yolu şüphesiz yurtdışında dil eğitimi almaktan geçmektedir. Kanada İngilizcesi tüm dünyada kabul görmüştür. Amerika Birleşik Devletleriyle komşu olmalarından dolayı Amerikan aksanı ile İngilizce konuşmayı öğrenebilirsiniz.

 Dil eğitimi programları incelenirken en önemli aşamalardan biriside şüphesiz maliyetlerdir. Kanada dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Ne kadar süreli, hangi okulda ve haftalık kaç saat eğitim alacağınız gibi birçok soru işareti Kanada dil okulu fiyatlarını belirlemektedir.

Kanada Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

 Aşağıda yer alan fiyatlar değişiklik göstermektedir. Kanada dil okulu fiyatları hakkında bilgi almak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

 Aşağıdakiler sadece örnek fiyatlardır. Kanada dil okulları fiyatları hakkında net bir bilgi almak için: 0212 252 90 35 pbx numarasıyla iletişime geçiniz.

Ortalama Dil Okulu Fiyatları

4 Hafta 8 Hafta 12 Hafta 24 Hafta
1155 CAD 2304 CAD 3315 CAD 5470 CAD
       

*Konaklama ücreti dahil değildir.

       

Kanada Dil Okullarında Vize Prosedürleri Nasıl İşlemektedir ?

 Bir okulla anlaşma gerçekleştirilmiş, başvurunuz kabul edilmiş olsa dahi önünüzdeki en önemli süreç şüphesiz vize başvuru sürecidir. Vize başvuru sürecini ikiye ayırmamız mümkündür. Eğer 6 ay veya 6 aydan daha uzun süreli bir eğitim programına katılarsanız Kanada Öğrenci Vizesi almaya hak kazanabilirsiniz.

 Kısa Süreli Kanada Dil Okulları Vizesi6 aydan daha kısa süreli öğrencilerin alabileceği vize türüdür. Öğrenci vizesinden ayıran tek yönü: Daha sonra uzatılamayacak olmasıdır. Eğer başka bir eğitim programına katılacaksınız; Tekrar Kanada dışına çıkıp, başvuru gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Eminiz ki Kanada’yı oldukça beğenecek ve alacağınız eğitimden fazlasıyla memnun olacaksınız. Bu yüzden Kanada öğrenci vizesine ihtiyaç duyacağınızdan eminiz. Dilerseniz Kanada öğrenci vizesi nedir, ne değildir bunu açıklayalım.


Uzun Süreli Kanada Dil Okulları Vizesi (Kanada Öğrenci Vizesi); Yukarıda belirttiğimiz gibi eğer 6 ay ve 6 aydan daha uzun süreli eğitim alacaksanız; Kanada öğrenci vizesi sahibi olmaya hak kazanıyorsunuz.

Ülke dışına çıkmadan, eğitim aldığınız süre boyunca uzatabiliyor olmanız en büyük avantajıdır. Çünkü ülke dışına çıkmak maliyetli olacağı gibi pasaportunuzun bir süre elinizde olmamasına sebep olabilir. Böyle bir durumda muhtemelen ilk durağınız Türkiye olacaktır. Ancak Türkiye’ye dönmek istemeniz beklenmedik bir maliyete yol açabilir.

Kanada Dil Okulu Vizesi Başvuruları Deneyim Ve Güven Gerektirir. Kanada Dil Okulu Vizesi Başvuru Sürecini Kanada Kültür Merkezinin Deneyimli Kadrosuyla Güvenle Gerçekleştirin!

Kanada Dil Okullarına Kanada Kültür Merkezi İle Güvenle Başvurun!

  Kanada Kültür Merkezi, kurulduğu günden itibaren birçok öğrencinin Kanada’daki eğitim hayallerini gerçekleştirmesine destek olmuştur.

 Kanada Kültür Merkezinin 10 yıllık deneyimi ve tecrübeli kadrosuyla Kanada dil okulu başvurularınızı , Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirin!

Kanada Dil Okulları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari

YORUMLAR

  • 0 Yorum