Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı

Plaj Bayrağı ve Yelken Bayrağı

Editor: Van Haber
04 Nisan 2017 - 12:19 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:29

  Yelken bayraklar, adından da anlaşılacağı üzere yelkene benzeyen reklam bayrak modelidir. Plaj bayrağı olarak da kullanılan bu modeller, daha pek çok alanda sıkça tercih edilmektedir. Bu bayraklar; açılışlarda, kapı önü süslerinde ya da organizasyon gibi etkinlikler dâhilinde kullanılabiliyor. Üretici firmalar, yelken bayrakların üretimi ve satışı hususunda on derece deneyimli olacaktır. Yelken bayrak siparişlerinde sizlere en ideal fiyat garantisi de sunulacaktır. Kesinlikle firmalardan yelken bayrağı fiyatlarını öğrenerek hareket etmelisiniz. Baskı kalitesine göre yelken bayrak fiyatları, piyasa değerleriyle karşılaştırıldığında fark ortaya çıkacaktır. Ayrıca bayraklar, kitle iletişim araçları arasında görsel anlamda en görkemli kurumsal bir kimlik değerindedir.  

Kurumsal Kimlik İşlevi Taşıyan Bayrakların İçerdiği Ayrıcalıklar  

Bayraklar, insanlara görsellik sunduğu için bazı şeyleri anlatmaya ve tarif etmeye yaradığından dolayı kesinlikle muhteşem seyirlik sunabilen iletişim materyali değerindedir. Ayrıca bayraklar, en ideal reklam araçlarından biri olarak da tercih edilebiliyor. Bayrakların tanıtım ve reklamlarda bu denli etkili olmasının asıl nedeni de hassas, az ve öz anlatımların mevcut olduğu görsel, tanıtım ve duyuru aracı olmasıdır. Plaj bayrağı olarak kullanımlarında da görülebileceği gibi reklam amacıyla tercih edildiği ortadadır. Pek çok bayrak modeli, bu gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Bayrakların kullanım kitlesi ve alanlarına göre hem dış hem de iç mekânlardan kullanılmak için iki ayrı kategoriye ayrıldığını söylemek de mümkündür.  

Bayrak Modellerinin Kurumsal Kimlik ve Logo Kullanımındaki Etkisi  

Kurumsal kimlik ayrıcalığı, firmaların sektörel açıdan kimliğini ve adresini oluşturur. Zira sektör alanında güçlü hale gelmek ve rakiplerden ayrılmasını sağlayabilmek adına firmaların bayraklara ihtiyacı olacaktır. Kurumsal kimliklerin en önemli ayrıntılarından biri kurumsallık ve bayraktır. Organizasyon ve fuarlara katılan firmaların kurumsal kimliğini yansıtabilmeleri için yelken bayrağı modellerini tercih ettiği de görülebilir. Kurumsal kimlik çalışması, firmaların ismini akıllara kazınmasını sağlayabilen ve firmaların itibarını en ideal biçimde hedef kitlesine ulaşmasını sağlayacaktır. Bayraklar, güvenin ve kalitenin temelini tıpkı sağlamlık gibi olumlu etkenlerin ilk izlenimini sağlamaktadır. Kurumsal kimlik alanında en önemli unsur kesinlikle logo tasarımı gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmalar logo tasarlarken uygulama alanları da özenli bir şekilde dizayn edilerek tamamlanmalıdır. www.flamabayrak.com  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'