Pırlantanın Merkezi

Pırlantanın Merkezi

Editor: tufan
08 Şubat 2019 - 10:52 - Güncelleme: 08 Şubat 2019 - 15:00

 

İstanbul'da Kapalıçarşı içerisinde yer alan ünlü kuyumculardan olan pırlanta merkezi, Türkiye’nin en büyük mücevher üretim kapasitelerinden birine sahip olarak hizmet vermektedirler. Üretim gücü ve kapasitesi oldukça yüksek olan firma, yenilikçi genç ekibiyle yoluna güvenli adımlarla devam etmektedirler. Resmi web sitesinde satışa sunulan tüm mücevher çeşitlerini, Kapalıçarşı da bu işe yıllarını vermiş usta eller tarafından özenle üretmektedirler. Tüm takı ve mücevher seçenekleri gerekli olan kalite kontrollerinden geçtikten sonra mücevher düşkünlerine teslimat sağlamaktadırlar.

 

Ekonomik Fiyat

Pırlanta üretimi, ülkelerin belirli bölgelerinde ki değerli madenlerden çıkartılarak başta Belçika olmak üzere Hindistan, Dubai gibi yerlerin mücevher hanelerinde işlendikten sonra toptan olarak satışa sunulmaktadır. Pırlanta merkezi sitesi satışa sunduğu pırlanta çeşitlerini, bu fabrikalardan temin etmektedirler. Beştaş yüzük tektaş yüzük için kullanılan pırlantaları, değerli müşterilerin beğenisine sunmaktadırlar. Ayrıca uygun fiyatlar sunan firma, satış sonrasında, sigortalı kargo ile ücretsiz olarak hizmet vermektedirler.

Online Hizmet

Kapalıçarşı da hizmet veren pırlanta merkezi, sadece internet üzerinden online olarak ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedirler. Pırlanta Merkezi, tüm maliyetleri ve masrafları göz önünde bulundurmakta ve bu konulara göre hizmet vermektedirler. Değer verdiği müşterilerine piyasa fiyatlarından çok daha uyguna kaliteden asla taviz vermeden mücevher sahibi olmalarını sağlamaktadırlar. Ayrıca Kapalıçarşı içerisinde yer alan merkez bürolarından da ürünlerine ulaşma imkanı sunmaktadırlar.

Diğer Hizmetler

Günümüzde birçok mücevher mağazası hizmet vermektedir. Ancak pırlanta merkezi hediye edilecek üründe beğenmeme olasılığı gibi durumlarda 7 gün içerisinde iade etme ya da değiştirme seçeneğine yer vermektedirler. Satışa sunmuş olduğu her çeşit üründe, ölçü, parlatma işlemi talep edildiğinde hiç bir şekilde ücret almadan işlem yapmaktadırlar. Firma bu özellikleri nedeniyle müşterileri tarafından güven içerisinde tercih edilmektedirler.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?