Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı

Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı

Peşinatsız Ev Almak İçin Katılımevim Farkı
28 Ekim 2019 - 17:45


Katılım ev, faizsiz, kredisiz ve vade farksız ev ve araba sahibi olma imkanı sunuyor. Banka faizi olmadan ve astronomik vade farkı ödemeden Katılımevim ile ev nasıl alınır? Sitemizi ziyaret ederek formu doldurun. Katılımevim imkanlarından faydalanmaya başlayın. 555 T.L’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmaya başlayın. Ev alım işlemi hiç bu kadar kolay olmamıştı
Katılımevim Kısa Sürede Ev Sahibi Olmanızı Sağlıyor
Ev ve araba hayalinizi kısa sürede gerçekleştiren firmamız, peşinatsız ev sahibi olma imkanı sunuyor. Taksit seçeneklerini tercih ettikten sonra noter huzurunda sözleşme imzalıyorsunuz. İmzalama işleminin ardından düzenli olarak taksitlerinizi yatırıyorsunuz. Belirli aralıklarla yapılan çekilişler sonunda, talihli müşterimiz evinde oturmaya başlıyor. Bir yandan da taksitleri ödüyor. Katılımevim ile ev sahibi olmak şimdi çok daha kolay.
Katılımevim'in Farkı
Katılımevim ile faize bulaşmadan ev almak çok kolay.
Firmamızın hizmet programı şu şekildedir;

  1. Araç alım işlemlerinde pratik çözüm sunan şirketimiz, sıfır veya ikinci el araç alma imkanı sunuyor.
  2. Ev fiyatı ve ev modeli tercihi tamamen size kalmış. Siz evi beğenin Katılımev sizin yerinize alsın. Siz yavaş yavaş taksitle ödeyin.
  3. İster peşinatlı, ister peşinatsız seçenekleri tercih edebilirsiniz.
  4. Erken teslim alma imkanına sahipsiniz.
  5. Noter huzurunda yapılan çekilişte ilk ayda hemen evinize oturma imkanına sahip olabilirsiniz.
  6. Evi satın alan kişinin üzerine tapu yapıyoruz.
Faize bulaşmadan gönül rahatlığı ile ev almak istiyorsanız Katılımevim’e uğramanız yeterlidir. En kısa sürede ev sahibi olmanın pratik yolu ile tanışın.
Sitemizi Ziyaret Edin
Ev ve araba alım işlemlerinde pratik çözüm sunan firmamız, üç aşamada çözüm üretiyor. Sitemizi ziyaret ederek formu doldurun. Satın almak istediğiniz evi seçin ve evinizde güle güle oturun. Ev almanın en kolay yolu ile tanışmak istiyorsanız bize uğrayın.
Faizsiz Sistemle Tanışın
Taksitle ev almanın en kolay yolu ile tanışmak için bize uğramanız yeterlidir. Paranız bizde birikiyor ve ev almak için kalan miktarı Katılımevim tamamlıyor. Faize bulaşmak istemeyenler için mükemmel bir fırsat. Ev almak için katilimevim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
https://www.katilimevim.com.tr/her-ay-kira-oder-gibi-taksitle-ev-sahibi-olmak-ister-misiniz/
https://www.katilimevim.com.tr/senetle-ev-almak-istiyorum-ne-yapmam-gerekiyor/
https://www.katilimevim.com.tr/2019da-ev-sahibi-olmak-isteyenlere-kredisiz-ev-alma-yontemleri/
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum