Pepee ile Flash Oyunlar

Pepee ile Flash Oyunlar

Pepee ile Flash Oyunlar

Editor: ajans
28 Ocak 2019 - 12:09

Sevilen tüm çizgi film karakterlerinin oyunlarının derlendiği Sarı Oyunlar sitesi yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Sevdiğiniz çizgi film karakterleri ile eğlence ve maceralara doğru yol almaya ne dersiniz? En çok sevilen ve televizyon ekranlarında en çok takip edilen karakterler flash oyunlar ile " Sarı Oyunlar " sitesinde buluştu.

Çizgi film karakterlerinden çocukların fenomeni olduğu ve en çok takip edilen karakter hiç şüphesiz Pepee'dir. Eğlendirirken öğreten, şarkıları büyük küçük demeden tüm aile bireylerinin diline dolanan bu karakterimizin flash oyunlarına bu sitemizde ağırlıklı olarak yer verdik. Sarı Oyunlar sitesinde, onlarca ve hatta yüzlerce Pepee oyununu derleyerek Pepe Oyunları kategorisinde sunumunu gerçekleştirdik. Pepee ve ailesinin gündelik yaşamından kesitler sunulduğu çizgi filminin eğitici-öğretici yönünü flash oyunlar sektöründe de devam ettirmiş olduk diyebiliriz. Bu bağlamda Pepee ile sayıları, renkleri, meyveleri, hayvanları öğrenme oyunlarının yanısıra; maceraları ile eğlenceye yeni bir boyut kazandırdık. Yine meraklıları için Pepee boyama ve puzzle oyunları ile de oyun yelpazesini genişletmiş olduk. En güzel ve en yeni Pepee oyunlarını Sarı Oyunlar sitesinde oynayacaksınız.

Bir diğer çocuklar arasında fenomen olan çizgi film karakteri Caillou'dur. Hep 4 yaşında kalan ve başında saç çıkmayan bu kahramanımız çocuklar arasında olduğu kadar ebeveynler arasında da popüler çizgi filmler arasına girdi. Kayu'da Pepee gibi eğitici maceraları ile okul öncesi çocuklar için vazgeçilmez bir kahraman haline dönüştü. Bizede ülkemizde böylesine sevilen çizgi film kahramanının flash oyunlarını derlemek düştü. Kayu Oyunları kategorisinde yer verdiğimiz flash oyunları ile bu kahramanın çizgi filminde sergilediği eğitici yönünü internet ortamına taşımaya gayret gösterdik. Bunun için nezih, sade ve her yaştan çocuğun kolayca adapte olabileceği eğitici oyunlarını bu kategoride toplamaya çalıştık. Kayu maceralarından, boyama oyunlarına, eğitici oyunlarından yapboz oyunlarına varıncaya değin onlarca ve hatta yüzlerce Caillou oyununu bu platfomda çocuklarımızın istifadesine sunmuş olduk. Her iki çizgi film karakterimizin eğitici oyunları ile yetiştirmeye çalışacağımız küçük afacanlar için www.sarioyunlar.com sitesinin hayırlar getirmesini temenni ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?