Pendik Belediye Başkan Adayı Kimdir?

Pendik Belediye Başkan Adayı Kimdir?

Yerel seçimler 31 Mart tarihinde yapılacak. Seçimlere çok az bir süre kalması ile beraber seçim çalışmaları hız kazandı.

Editor: bazkriz
07 Mart 2019 - 02:35 - Güncelleme: 08 Mart 2019 - 04:03

Yerel seçimler 31 Mart tarihinde yapılacak. Seçimlere çok az bir süre kalması ile beraber seçim çalışmaları hız kazandı. Cumhuriyet halk partisi, Pendik belediye başkan adayı olarak Mehmet Salih Usta'yı belirledi.

 

Yepyeni Ve Modern Bir Pendik İçin

Mehmet Salih Usta Pendik’te doğmuş ve büyümüştür. Başarılı bir iş adamıdır ve kökeni eğitim sektörüne dayanır. Eğitim sektöründen geldiği için eğitime büyük önem veren Usta, daha başarılı ve daha modern bir Pendik için çalışmalar yürüteceğini belirtmektedir. www.mehmetsalihusta.com.tr Mehmet Salih Usta hakkında daha detaylı bilgi almak ve vizyonunu öğrenmek için kurulmuş bir sitedir. Pendik seçim olarak Mehmet Salih Usta'ya destek olmak ve seçim çalışmalarında yer almak için internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Ayrıca seçim çalışmalarında Mehmet Salih Usta'ya destek vermek istiyorsanız siteye giriş yapmalısınız.

 

Sandıkta Yer Alın

Mehmet Salih Usta ülkenin geleceğinde gençlerin önemli bir rolü olduğuna inanır. Seçim çalışmalarında ve sandıkta gençlerin gönüllü sandık görevlisi olması için çağrı yapmıştır. Hep beraber çalışmanın güç ve enerji doğuracağını dile getiren Usta, gençleri desteğe çağırmıştır. Pendik belediyesi olarak Pendik halkının eğitim seviyesinin yükseltilmesi gerektiğini ve işsizlik oranının düşürülmesi gerektiğini sözlerine eklemiştir.

 

Sitede Sayın Usta hakkında çok daha geniş bilgilere ulaşabilir ve gönüllü çalışmak isterseniz sandık görevlisi olabilirsiniz. Seçim çalışmalarını, vaatlerini, ne iş yaptığı gibi çok daha ayrıntılı bilgileri sitede bulmanız mümkündür.

mehmetsalihusta.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özalp çöp sorunundan kurtuluyor
Özalp çöp sorunundan kurtuluyor
Vanspor hazırlıklarına devam ediyor
Vanspor hazırlıklarına devam ediyor