Patent Hizmetleri

Patent Hizmetleri

Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimli bir geçmişle akreditasyon ve belgelendirme işlemleri için genç girişimcilerimiz tarafından kurulmuştur.

Editor: bazkriz
04 Ocak 2019 - 17:30 - Güncelleme: 04 Ocak 2019 - 23:19

Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimli bir geçmişle akreditasyon ve belgelendirme işlemleri için genç girişimcilerimiz tarafından kurulmuştur. Bize online olarak ulaşmak için Akreditasyon.com.tr web sitemizi inceleyebilir, vermiş olduğumuz hizmetler hakkında merak ettiğiniz tüm konulara ve tüm güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Danışmanlık Hizmetleri

Patent ve belgelendirme işlemleri aşama aşama yapılmaktadır. Firmamız bu süreçte 7/24 ücretsiz müşteri danışma hizmetlerini sizler için sunmaktadır. Başarımız dünya çapında geniş bir kitleye hitap etmektedir. Uzman ve güler yüzlü personelimiz deneyimleriyle sizlere hizmet vermektedir. Her sektöre hizmet veren firmamız kalite belgesi düzenleyerek işletmelerin işgücü kapasitesini artırmaktadır. İşyerinizin kalitesini bir üst standarda çıkarmak için mutlaka firmamızı tercih ediniz. Düzenlemiş olduğumuz belgelendirme eğitimleri seminerlerinde birçok bilgiyi sizlerle paylaşmaktayız.

 

Belgelendirme Çeşitleri

TSE/ EN/ helal, ce belgesi ve iso belgesi firmamız aracılığıyla sunduğumuz hizmetler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bir işletmenin ya da bir kişinin olumlu özelliklerinin onaylanması sertifika anlamı taşır. Vermiş olduğumuz profesyonel sertifikalar modern toplumun en yaygın belgelendirme seçeneklerindendir. Günümüzün son trendi teknoloji uygulamalı KOSGEB destek hizmetlerimizle işletmenizin ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

 

KOSGEB destek hizmetlerimizle ilgili daha çok bilgi için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca TUBİTAK marka teşvik fonumuz başvuru esnasında hızlı bir şekilde verilmektedir. Kurmuş olduğumuz kalkınma ajansımız; bölgesel gelişim ve bölgesel planlama sisteminin başarısını yükseltmeyi amaç edinmiştir. Kaliteli ve kalıcı bir hizmet istiyorsanız güven içerisinde firmamızı tercih etmelisiniz.

akreditasyon.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı