Park AVM'nin derdi bitmiyor

Bitmesi çile olan City Van ismi değiştikten sonra açıldı. ama çilesi bitmiyor. AVM’nin yürüyen merdivenleri ile asansörleri kapatıldı.

Park AVM'nin derdi bitmiyor
24 Nisan 2019 - 13:56

2010 yılında temelleri atılan ardından yıllarca tamamlanması beklenen, ilk olarak City Van adı verilen ardından Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum atandıktan sonra ismi Park AVM olan ve hizmete başlayan AVM’nin sorunları bitmiyor.

Daha önce elektrik ve doğalgaz kesintileri ile gündeme gelen AVM’de bu kez de yürüyen merdiven asansör krizi yaşandı.

Daha önce bina da yaşanan elektrik ile doğalgaz kesintilerinin ardından bugünde AVM’nin yürüyen merdivenleri ile asansörleri kapatıldı.

whatsapp-image-2019-04-23-at-17_10_33-001.jpeg

Alınan bilgilere göre AVM binasını tamamlayan müteahhitin, belediyenin geçici kabulü yapmadığı için asansör ile yürüyen merdivenleri durduğu öğrenildi. Net olmayan bilgilere göre müteahhitin aldığı karara belediyenin nasıl bir tavır alacağı ya da merdiven ile asansörün ne zaman çalışacağı belli değil.

whatsapp-image-2019-04-23-at-17_09_33.jpeg

Merdiven ve asansörlerin kapatılmasından dolayı mağdur olan esnaf, vatandaşın AVM’den geri çıktığını söyledi.

Özellikle yemek ve içecek katı esnafı en üst katta oldukları için vatandaşın merdivenleri çıkmadığından dolayı mağdur olduğunu dile getirdi. İddia edilen bilgilere göre geçici kabulün olup olmayacağı ya da asansör ile yürüyen merdivenlerin neden kapatıldığı ve ne zaman açılacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. (YENİ DOĞU GAZETESİ)


YORUMLAR

  • 0 Yorum