Özel Üretim Çoraplar

Ayaklarınıza farklı ve çeşitli çoraplar giyerek, kıyafetlerinizle bütünleştirmeyi seviyorsanız, müjde! Veinze işletmesi, Londra’da tasarlanan, Türkiye’de kaliteli ipliklerle üretilen, birbirinden sevimli çorap ürünleriyle karşınızda.

Özel Üretim Çoraplar
17 Şubat 2020 - 13:50


Ayaklarınıza farklı ve çeşitli çoraplar giyerek, kıyafetlerinizle bütünleştirmeyi seviyorsanız, müjde! Veinze işletmesi, Londra’da tasarlanan, Türkiye’de kaliteli ipliklerle üretilen, birbirinden sevimli çorap ürünleriyle karşınızda. Müşterilerine aradıkları hizmeti, kolay ve kaliteli yoldan sağlamak için üretime geçmiş olan şirket, iplik kalitesinden dokuma kalitesine kadar pek çok kıstasını standarda bağlamıştır. Alacağınız ve sipariş vereceğiniz ürünler, her zaman kaliteli ve dayanıklı olacaktır.
Hizmet Alanı
İşletme, farklı cinsiyet alanlarında ve yaş aralığında hizmet vererek, müşterilerine kaliteli ürün satışı gerçekleştirmektedir.
Ürünlerinde kaliteli iplik kullanan Veinze:

  • Kadın,
  • Erkek,
  • Kız ve erkek bebek ürünlerinin satışı yapılıyor.
İşletme, ayrıca sevdiklerinize üçlü paket halinde ürün satın almanızı da sağlıyor. Hediyelik kısmında bulunan, kutulanmış özel çoraplardan sevdiklerinize hediye edebilir, onların da bu keyifli çorapları giymesini sağlayabilirsiniz.
Sade ve Hareketli Tarzlara Özel
Sade bir tarza sahip olanların bile ürün satın alabileceği işletme, çorapları herkesin sevebileceği ve desenli olanlar şeklinde tasarlamaktadır. Üzerinde renkli şekillerin bulunduğu çorapların yanında sadece parmak ve topuk kısmında renk olan çorapların da üretimini sağlıyorlar. Böylece tüm müşterilerine beğenebilecekleri ürünler sunuyorlar. Parlayan, neon renklere sahip olan, çizgili ve desenli çoraplar için harika seçimler yapabileceğiniz işletme, her zaman modayı takip etmektedir.
Hediye Çoraplar
Özel kutular içerisinde gönderimi sağlanan hediye çoraplarda, kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza küçük sürprizler yapabilirsiniz. Kendilerini özel hissedecekleri bu hediyeleri seçerken, onların tarzını da işin içine katmayı unutmayın. Sevdikleri renklerden ya da sahip olmayı diledikleri tarzlardan ilham alarak ürün siparişi verebilirsiniz. Böylece onlara destek olurken, sevecekleri ürünleri giymelerini de sağlayabilirsiniz. Yaz ve kış aylarına özel çorap seçimleri de yapabileceğiniz işletmede, uzun ve kısa modelli çoraplar da yer almaktadır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum