Otogaz Sistemleri

Firmamız LPG ürünleri konusunda satış ve satış sonrası hizmet alanında Türkiye geneli hizmet vermeye devam etmektedir.

Otogaz Sistemleri
20 Haziran 2018 - 17:22

 

Firmamız LPG ürünleri konusunda satış ve satış sonrası hizmet alanında Türkiye geneli hizmet vermeye devam etmektedir. Otogaz sistemleri konusunda firmamız Türkiye'de ve Dünya'da sektöre ilk giriş gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir. Bu konuda kendisini kalitesi ve yüksek performansı ile ispatlamıştır. Firmamız mevcut bayi ağını gün geçtikçe daha fazla arttırarak ülkemizde aranılan bir marka olarak yer almaktadır. Sektör üzerinde yer alan talep ve beklentileri yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşım sayesinde yüksek kalite ve güvenlik standartlarında LPG Dönüşümü olmak üzere faaliyet gösterdiğiniz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutabiliyoruz.

 Birinci kuşak sistemler

Birinci nesil olarak bilinen LPG dönüşüm sistemleri en basit sistemler olarak bilinmektedir. Bu sistemler üzerinde açık devreli LPG donanımı yer almaktadır. Yakıt deposu kısmında sıvı halde yer alan yakıt buharlaştırıcı yardımıyla r gaz karıştırıcıya gönderilerek silindirlere yollanmaktadır. Bu sistem karbüratörlü motorlarda kullanılmaktadır. Birinci nesil LPG otogaz sistemleri iki sistemde yer almaktadır.

İkinci kuşak sistemler

İkinci nesil olarak bilinen LPG dönüşüm sistemleri kapalı devre yer almaktadır. Kapalı devre sistemler üzerinde egzoz gazı içinde yer alan oksijen miktarı düşünülerek, elektronik kontrol ünitesi yardımıyla uygun şekilde düzeltilmektedir. Bu sayede hava fazlalık katsayısı istenilen değerde tutabilmekte ve egzoz sisteminde emisyon şartları en iyi şekilde sağlanabilmektedir.

Üçüncü nesil sistemler

 

Yaygın olarak bulunmayan üçüncü nesil sıvı LPG püskürtmeli sistemler de araç içerisinde yer almaktadır. Bu lpg dönüşüm sistemleri farklı noktalardan benzin püskürtme sistemine benzerlik gösterir. Bu sistemde sıvı haldeki LPG püskürtülmesinden dolayı yakıtın büyük bir miktarı silindire sıvı halde bulunmaktadır. Firmamız https://www.brcturkiye.com üzerinden otogaz son sistem bilgisayarlı ayar-bakım ve montaj sonrası hizmetleri ile beraber müşterilerimize kalite ve güveni bir arada sunmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum