Otobüs Bileti Farkvar.com – Online Otobüs Bileti Bul

Otobüs Bileti Farkvar.com – Online Otobüs Bileti Bul

Otobüs Bileti Farkvar.com – Online Otobüs Bileti Bul
04 Mayıs 2020 - 12:10

Online ortamda otobüs bileti satışında fark yaratan Farkvar.com online uçak bileti satışlarıyla da gelen taleplere en iyi şekilde cevap vermektedir. 2019 yılında kurulan Farkvar.com kurulduğu andan itibaren kurumsal kimliğini en iyi şekilde tamamlayarak, Türkiye’nin online bilet platformları arasında ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. 

Farkvar.com

Hiç zahmet etmeden bulunduğunuz ortamdan internete bağlanarak, Farkvar.com otobüs bileti ve uçak bileti ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Farkvar.com internet sitesinden biletinizi kolay bir şekilde alabileceğiniz gibi, Farkvar.com uygulamalarını kullanarak mobil cihazlarınızdan daha hızlı bir şekilde otobüs ve uçak bileti alabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik sertifikaları ile korunan ödeme sayfası sayesinde, tüm bilgileriniz gizli kalarak ödemenizi internet üzerinden sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Farkvar.com Otobüs Bileti

Farkvar.com otobüs bileti sayfası üzerinden, basit birkaç adımı takip ederek 250'den fazla firmadan herhangi birini seçerek hemen biletinizi alabilirsiniz. Sadece gideceğiniz tarihi belirttikten sonra nereden nereye gideceğinizi seçerek, "Bana Bilet Bul" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. 

Farkvar.com Uçak Bileti

Farkvar.com uçak bileti almak için, en ideal online seyahat acenteleri arasındadır. Kurulduğu günden itibaren öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözeterek Farkvar.com uçak bileti almak isteyenler için de önemli kolaylıklar sağlayan sistem altyapısına sahiptir. Tıpkı otobüs bileti alırken uygulanan aşamalarda olduğu gibi, uçak bileti alırken de benzer adımları takip ederek dakikalar içerisinde biletinizi hemen alabilirsiniz.

Farkvar.com Müşteri Hizmetleri

7/24 hizmet veren Farkvar.com müşteri hizmetleri, çağrı merkezi hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Bilet alırken yaşayabileceğiniz her türlü sorunları kısa sürede çözüme kavuşturabileceğiniz Farkvar.com müşteri hizmetleri ile aynı zamanda, tüm sorularınıza kolaylıkla cevap alabilirsiniz.

Uzun süre beklemeye gerek kalmadan bağlantı kurarak tüm soru ve sorunlarınızı, çağrı merkezi çalışanlarına ileterek sorunun ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Farkvar.com müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 346 51 51

Farkvar.com İletişim

Farkvar.com iletişim kanalları, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için en iyi şekilde dizayn edilmiştir. Sosyal medya hesapları basit iletişim için kullanılıyor olsa da, özellikle haftanın her günü ve günün her saati hizmet alabileceğiniz çağrı merkezi, sorunlarınızı kısa sürede çözecektir.

Diğer yandan e-posta ve faks gibi alternatif kanallarla Farkvar.com iletişim bakımından, farklı seçenekler sunmaktadır. Web sitesi üzerinde bulunan iletişim sayfasındaki iletişim formu paneli ile de, Farkvar.com yetkililerine ulaşmanız mümkündür.

Çağrı merkezi: 0850 346 51 51

E-posta: bilgi@farkvar.com

Faks: 0388 502 44 10

Farkvar.com Bilet İptali

Farkvar.com bilet iptali hususunda, sadece müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için yönlendirici konumundadır. Seyahat acentesi olması itibariyle bilet iptali hususları, müşteri ile biletin alındığı otobüs firması arasında iletişim kurulmasıyla gerçekleşmektedir.

Otobüs firmaları firmadan kaynaklı olmayan ya da firma kaynaklı olağanüstü durumlarda, bilet iptali ve değişiklik yapabilirler. Bilet iptali yapmak isteyen yolcu ise, otobüs firmasının çalışma prensiplerine uygun bir şekilde bilet iptali veya değişiklik taleplerinde bulunabilir.

Otobüs Bileti Farkvar.com

Otobüs bileti Farkvar.com ile çok kolay alınır. Sizler için geliştirdiğimiz sistem saniyeler içerisinde bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz yere sefer düzenleyen tüm firmaları fiyatları ile listeleyerek seçim yapmanızı isteyecektir. Açılan ekranda dilediğiniz otobüs firması seçip satın al dedikten sonra, koltuk düzeni sayfasından seyahat edeceğiniz otobüsteki boş koltukları görebilir ve buna göre kadın erkek seçimi yaptıktan sonra, otobüs biletinizi almak için son aşamaya gelebilirsiniz. Bu aşamada ise bilgilerinizi girdikten sonra, güvenli ödeme sayfasında kartınızla otobüs biletinizi sadece birkaç dakika içerisinde almanız mümkün olacaktır.

Farkvar.com Sosyal Medya

Farkvar.com sosyal medya hesapları üzerinden müşterileriyle hızlı iletişim sağlamakla birlikte, kampanyalar ve diğer detayları yine sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerine aktarmaktadır. Kampanya ve anlaşmalı olunan firmalar hakkında anlık önemli bilgiler için, Farkvar.com sosyal medya hesaplarını takip etmenizi tavsiye ederiz.

https://antalyaotelleribul.com

Farkvar.com Instagram:     https://instagram.com/farkvartr 

Farkvar.com Twitter:     https://twitter.com/farkvartr 

Farkvar.com Facebook:     https://www.facebook.com/farkvartr/ 

YORUMLAR

  • 0 Yorum