OSB Başkanı Aslan'dan Uçak Bileti Açıklaması

Son zamanlarda ilimizde ve bölgemizde en çok konuşulan konuların başında sefer sayıları azaltılan uçak seferleri ve uçma imkanını ortadan kaldıran koltuk ücretleridir.

OSB Başkanı Aslan'dan Uçak Bileti Açıklaması
23 Ocak 2020 - 10:21
Reklam

Son zamanlarda ilimizde ve bölgemizde en çok konuşulan konuların başında sefer sayıları azaltılan uçak seferleri ve uçma imkanını ortadan kaldıran koltuk ücretleridir.İlimiz gibi ticaret, turizm gibi bir çok potansiyeli bünyesinde bulunduran iller için sürdürülebilir bir durum değildir. İlin kalkınması ,büyümesi ve refahı lojistik imkanlarla paralellik arz eder. Ulaşım imkanlarınız zayıfsa sizin görüşmeleriniz, teslimatlarınız zamanında ve süresinde yerine getirme imkanınız olmaz. İdari ve bürokratik çözümlemeler için havayolu ulaşımı şarttır. Küresel ticaretin can alıcı noktası iş görüşmeleridir, pazarlamadır, iş bağlantılarıdır, ihalelerdir ,tanıtımlar ve teslimatlardır. Bütün bu faaliyetler için etkili ve zamanında iletişim elzemdir. Bununda en etkili yolu havayolu ulaşımıdır. Havayolu ulaşımınız yeterli kapasitede olmazsa bir çok faaliyetiniz sekteye uğrar. Rahat, özgür ve konforlu seyahat edemezsiniz. Havayolu lojistiğiniz verimli ve ekonomik olmazsa bir turizm ili olan ilinize, havzanıza istenilen turist akımını sağlayamazsınız. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan Beyefendi den ve ilgili mercilerden arzuhalimiz bölgenin havzası konumundaki ilimize gerekli önemi ve değeri göstererek, uçak sefer sayılarını gerçekleşen talebe göre ayarlamaları ve koltuk ücretlerini makul bir seviyeye çekmeleridir. Kamuoyuna saygıyla.

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU 
BAŞKANI MEMET ASLAN

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kemal Cantaş
    1 ay önce
    Başkanımız haklı fiyatlar çok yükseldi bir anda işim gereği sürekli seyahat ediyorum fakat bilet fiyatları belimizi büküyor. İnternette şuana kadar en ucuz bileti biletallda buldum diğer yerlere göre biraz daha ucuzdu fakat yinede genel olarak fiyatlarda yükselme var.