Oriflame Ekim Kataloğu ve Kaçırılmayacak Büyük Çekiliş Kampanyası

Oriflame Ekim Kataloğu ve Kaçırılmayacak Büyük Çekiliş Kampanyası
04 Ekim 2018 - 18:33
Reklam

En az 50 yıldır kozmetik ve güzellik sektöründe hizmet veren Oriflame, yine üyelerine özel bir jest yaparak kaçırılmayacak Büyük Çekiliş Kampanyasını duyurdu. Yeni yayınlanan Ekim 2018 Oriflame Kataloğu, sonbahar dönemine bir çok müthiş indirim ve kampanya ile giriş yapmıştı. Ayrıca yanında sunulan “Büyük Çekiliş” kampanyası kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor. Kısaca detayları sizin için inceledik.

 

Oriflame Kataloğu ve Büyük Çekiliş Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

  1. Oriflame Üyesi Olmanız Gerekmektedir

Bu katalogtan sipariş verebilmek için öncelikle Oriflame Üyesi olmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanıp detaylı bilgi alabilir ve kayıt formunu doldurup üye olabilirsiniz.

uyelik-oriflame.com

 

  1.  Katalog Siparişi Vermeniz Gerekir

Ayrıca ürünlerinden 50 BP (Başarı Puanı) değerinde sipariş vermeniz gerekmektedir. Başarı puanı değeri sipariş vereceğiniz ürüne göre değişir. Ama kabaca hesapla 75 - 100 TL  para karşılığı vardır. Bu ayın kataloğunu online olarak inceleyip sipariş vermek isterseniz. Aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Oriflame Ekim Kataloğu

 

Oriflame Büyük Çekiliş Kampanya Koşulları

  • Kampanya, Türkiye genelinde olmak üzere,  1 Ekim 2018 ve 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya tarih aralığı içerisinde Oriflame Kataloğu içi ve dışı 50 BP ve katları tutarında alışveriş yapan ve Oriflame üyesi  olan herkese; fatura no, fatura tarihi, adı soyadı ve adres bilgileri sayesinde çekilişe katılma hakkı sağlanacaktır.
  • Verilen kampanya tarihi sonunda yapılacak olan çekiliş ile; 1 kişiye 93.500,00 TL değerindeki Nissan Micra 1.2 Street Cvt Eu6 2018 model otomobil, 5 kişiye 5.499,00 TL değerindeki Samsung Galaxy 64 GB S9 Plus Cep Telefonu (Hat ve Kart Hariç), 50 kişiye 875,00 TL değerindeki  Arçelik K3190 P Lal Türk Kahvesi Makinesi ve ayrıca 500 kişiye 119,99 TL değerindeki Oriflame Incognito Parfüm Seti hediye edilecektir.
  • Her Oriflame üyesi sadece 1 kez ödül kazanma hakkına sahiptir, birden fazla ikramiye alamaz.
  • Bu kampanyaya katılan herkes, kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.
  • Kazananlar 31 Ocak 2019 tarihi ile Birgün Gazetesinde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere posta yolu ile haber verilecektir.
  • Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum