ORGANİK ÜRÜNLER – TEMİZLİK ÜRÜNLERİ – BİOKENT ORGANİK...

ORGANİK ÜRÜNLER – TEMİZLİK ÜRÜNLERİ – BİOKENT ORGANİK MARKET

Editor: isa yılmaz
26 Temmuz 2018 - 16:57 - Güncelleme: 26 Temmuz 2018 - 20:50

“Organik” kelimesi; meyve, sebze, tahıl, et ve süt gibi tarımsal ürünlerin çiftçiler tarafından nasıl yetiştirildiğini ve işlendiğini ifade etmek için kullanılmaktadır. Organik tarım yapan çiftçiler toprağı gübrelemek, hayvan hastalıklarını önlemek, istenmeyen yabani otların kontrolünü sağlamak için kimyasal ilaçlar veya tarım ilaçları kullanmazlar. Geleneksel tarımda yabani otlar için sentetik bitki öldürücüler kullanılırken organik tarımda çeşitli budama yöntemleri, elle toplama ve doğal bitki öldürücü bileşikler kullanılır. Organik ürünler diğerlerinden biraz daha farklı olabilir. Örneğin organik elma alacaksanız, organik elmaların boyu çok büyük değildir ve tüm elmalar birbiriyle aynı boyutta olmaz. Bazı şekil bozuklukları olabilir.

Organik temizlik ürünü kullanmayı tercih edenlerin ilk motivasyonu sağlıklı bir yaşam olsa da özellikle anneler ve anne adayları çocuklarım korumak için bu ürünlere ilgi gösteriyor. Sosyal medya kanallarında kadınlar çocuk sahibi olduktan sonra organik temizlik ürünlerine ilgi gösterdiklerini söylüyor ve kullandığı ürünlerle ilgili deneyimlerini paylaşıyor. Müşteri kitlelerini “sosyal ve ekonomik olarak ortanın üstünde, eğitim ve kültür seviyesi yüksek ve çevre bilinci olan duyarlı kişiler” oluşturuyor. Sağlığına ve doğaya önem veren herkes olarak organik temizlik ürünleri, tüketicileri kitleleri algısı açık, dünyayı takip eden bilinçli ve okuyan bir kesim olarak belirtiliyor. Doğada insanın ihtiyaç duyduğu oranda hijyen sağlayacak birçok bitki ve bunlardan elde edilmiş özlerin bulunduğunu araştırmaların devam etmesi ile bunlara her gün bir yenisinin eklendiğini biliyoruz.

Organik bulaşık deterjanı, sertifikalı bitkisel içeriklerle ailenizin sağlığı güvende, sizin içiniz rahat, bitkisel aktifler içeren yüksek performanslı formülü sayesinde tüm ailenizin bulaşıkların da oluşan inatçı yağ ve kirleri çıkartır. Boya  içermez. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Cilt dostudur. Onaylı bitkisel ve doğal hammaddeler içeren özel formülü sayesinde istenilen seviyede köpürerek porselen takımlarınız, bardaklarınız, tava ve tencerelerinizdeki inatçı yağ ve kirleri kolayca çıkartır. Yüzeyleri çizmeden temizler, leke bırakmaz. Doğal Limon Yağı ile kokulandırılmıştır. Kötü kokuları yok eder. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Daha fazla bilgi ve sipariş için www.biokent.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı