Online olarak okey oynama

Üyelerinin eğlenerek okey oyunu oynamaları için site onlara tüm hizmetleri sunuyor.

Online olarak okey oynama
20 Mart 2019 - 23:30

Üyelerinin eğlenerek okey oyunu oynamaları için site onlara tüm hizmetleri sunuyor. Tüm okey oyun türlerinin farklı bir ortamda oynandığı site de kullanıcıların sorun yaşamamaları için 7/24 canlı destek birimi de bulunuyor. Oyunlar hakkında bilgilendirme paylaşımlarının yapılması ile de beğenilen site üyelerine okey oyna sekmesine tıkladıklarında nezih bir oyun ortamının kapılarını açıyor. 


Üyeleri için hizmette sınır tanımayan sitede aranılan oyun seçeneğinin kolay bulunması için arama motoru da bulunuyor. Özel okey odalarının olduğu site yöneticileri üyelerinin arkadaşlarını görerek sohbet ortamında daha uzun süre oyun oynamaları için onlara kameralı okey oyna seçeneği ile de hizmet veriyorlar.


Üyelik Ücretli Mi?
Online olarak okey oynatma hizmetini sohbet ortamında sunan sitelerin birçoğu kullanıcılardan her giriş için veya aylık olarak ücret talep ederler. Ancak site bu üyelerinden sunduğu tüm ayrıcalıklı hizmetlere rağmen herhangi bir ücret talep etmiyor. Sitenin bu özelliği ile nedeni ile kullanıcılar siteyi başka arkadaşlarına önerdiklerini forum sayfalarında açıkça belirtiyorlar.


Mobil Uygulama
Site üyelerinin bilgisayar başında olmadıkları zamanlarda dahi okey oynama keyfinden mahrum kalmamaları için onlara mobil uygulama hizmeti de sunuyor. Web adresi ile birçok özelliği hemen hemen aynı olan bu uygulamada da okey odaları kısmına girip okey oyna sekmesine tıklamak oyunlar için yeterli oluyor. Bu uygulamanın kullanışlı olması ve fazla yer kaplamaması kullanıcılar siteye daha çok bu uygulama ile girmeyi tercih ediyorlar.
 


YORUMLAR

  • 0 Yorum