Online Olarak Baklava Siparişi

Online Olarak Baklava Siparişi

Türkiye'nin Gaziantep şehrinde meşhur olan ve dünyada sayılı olan tatlılardan birisi baklavadır.

Editor: bazkriz
28 Ağustos 2018 - 16:18 - Güncelleme: 30 Ağustos 2018 - 17:02

Türkiye'nin Gaziantep şehrinde meşhur olan ve dünyada sayılı olan tatlılardan birisi baklavadır. Baklavalar birbirinden farklı ve çeşitlidir, baklava fiyatları alınan yerlere göre farklılık göstermektedir. Ancak kaliteli bir baklava alınmak istendiği taktir de adres baklava.market. Online olarak insanlar, hiç uğraşmadan kolay bir şekilde baklava siparişi verebilir. Site içerisinde birbirinden farklı modeller mevcuttur, tepsi baklava fiyatları da fıstıklı ya da fıstıksız olmasına göre değişiklik gösterir. Genel olarak baklava fiyatları da 30 TL ile 80 TL arasında değişmektedir.

 

Tadı Damakta Kalan Baklava

Site de sadece baklava satışı değil bunun yanında lokum satışı da yapılır. Satışa sunulan ürünler, sitenin kendi yerlerinde üretilmektedir. Malzemeler özel olarak getirtilir. Örnek olarak fıstık, Gaziantep' ten getirilir, baklava sipariş denildiği zaman akla ilk gelen yerlerden birisidir. Ofis yer olarak İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinde yer almaktadır. Ayrıca sitede mevcut olan telefon numarası ya da e- posta üzerinden de ulaşmak mümkündür.

 

Daha önce sipariş vermiş olan kişilerin yaptığı yorumlar blog kısmında yer alır, tepsi baklava sipariş vermek site de mümkündür ya da telefon ile arayarak da sipariş verilebilir. Sipariş verildikten sonra en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılıyor. Güvenilir alışveriş sitesidir. Site içerisinde yer alan ve en çok tercih edilen ürünlerden bazıları: Cevizli baklava, fıstıklı baklava, fındıklı baklava, Fıstıklı dürüm ya da fıstıklı kıvrım.

https://baklava.market/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?