Online Film İzle Sektörünün Lideri

Online Film İzle Sektörünün Lideri

Sinema sektörü yılda 150 milyar dolarlık dev harcamayla, reklamcılık sektörünü takip ederken, her geçen gün yeni yapıtlarla milyonlarca izleyicinin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Editor: vadi
16 Nisan 2018 - 23:38 - Güncelleme: 26 Mayıs 2018 - 04:16

 

 

Sinema sektörü yılda 150 milyar dolarlık dev harcamayla, reklamcılık sektörünü takip ederken, her geçen gün yeni yapıtlarla milyonlarca izleyicinin beğenisini toplamaya devam ediyor. Başta artan iş yükleri, geçim sıkıntısı ve sinema salonlarındaki gösterimlere ayıracak zamanın azalmasından dolayı izleyicilerin büyük çoğunluğu filmleri evlerinde izleme yolunu tercih etmekte. Buna rağmen 2017 verileri dikkate alındığında başta ABD ve Avrupa ülkeleri olmak üzere her 7 kişiden birisinin yılda en az iki kez sinema salonlarına gittiği bilinmekte. Fakat bu durum sinema severlerin sayılarının azaldığı izlenimi yaratmasın, tam tersine insanlar eskisinden daha fazla sinema izlemekte, yalnız filmleri internetten takip etmekte.

 

Her gün yeni bir filmin vizyona girdiği başta ABD film sektörü olmak üzere, dünyanın dört bir yerinde birbirinden kaliteli yapıtların izleyiciyle buluştuğunu biliyoruz. Evde sinema keyfi yaşamak isteyen izleyici grupları için online film izleme sitelerinin olduğunu biliyoruz. Fakat özellikle son filmleri günü gününe takip eden, birbirinden farklı kategorilerde film seçenekleri olan, filmler hakkında detaylı bilgi veren, hızlı erişilebilen, Full HD görüntü ve ses kalitesini internet üzerinden izleyiciye sunabilen ve en önemlisi ziyaretçilere özel farklı player seçenekleri bulunan site sayısı yok denecek kadar az.

 

Bu bağlamda geçtiğimiz günlerde tesadüfen bulduğum ve beklediğimin çok daha üzerinden performans sergileyen HD film deposu, dünya sinemasının birbirinden güzel örneklerini izleyiciyle buluşturan ender sitelerden birisi olarak önermekte fayda görüyorum. Hızı ve tasarımıyla diğerlerinden ayrılan site, birbirinden farklı onlarca kategoride binlerce filmin rahatlıkla izlene bildiği, HD görüntü kalitesinde film meraklılarına sinema keyfini evde yaşatacak ender platformlardan birisi. Her filmin dikkatlice ele alındığı, farklı trailer ve fragman seçeneklerinin sunulduğu, baş rol ve yardımcı oyuncu kadrolarının yanı sıra film yönetmeni ve yapımcı listelerinin de yer aldığı, açıklayıcı film özetleriyle yapıt hakkında detaylı bilgi veren HD film deposu, online film izlemek isteyen ziyaretçilerin vazgeçilmezi olacak.

 

Kota dostu player seçeneklerinden tutun da, Full HD görüntü ve ses kalitesinde birbirinden farklı en hızlı oynatıcı seçeneklerini buluşturan site, alt yazı kalitesiyle orijinallerini aratmayan; filmlerin açılış hızı ve kullanım kolaylığıyla film izleme keyfini bizlere yaşatan en sağlam online film izleme platformlarından birisi.

 

Filminisecizle

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da terör operasyonu: 12 tutuklama
Van'da terör operasyonu: 12 tutuklama
Osman Nuri Gülaçar İran'dan Önemli Taleplerde Bulundu
Osman Nuri Gülaçar İran'dan Önemli Taleplerde Bulundu