Okul Öncesi Eğitimin Önemi

Okul Öncesi Eğitimin Önemi

Okul öncesi eğitim çocuğun hayata atıldığı anne ile güvenli ayrılma yaşadığı bir süreçtir. Eğitimin ilk basamağını oluşturur ve çocuk için çok önemli bir yere sahiptir.

Editor: bazkriz
10 Ağustos 2018 - 12:04 - Güncelleme: 10 Ağustos 2018 - 23:50

Okul öncesi eğitim çocuğun hayata atıldığı anne ile güvenli ayrılma yaşadığı bir süreçtir. Eğitimin ilk basamağını oluşturur ve çocuk için çok önemli bir yere sahiptir. Doğru kreş ve doğru öğretmen çocuğun ilerideki eğitim hayatının temelini oluşturur. Başakşehirde en iyi kreş olarak pedagoji eğitimi almış öğretmen kadromuz ile her daim hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Okul Öncesi Eğitim Programları Nelerdir?

Okul öncesi eğitim programları daha çok eğitim hayatına ve sosyal hayata çocuğu hazırlama ve eğlenerek oyun ile öğrenme ilkesine dayalıdır. minicacademy.com sitemizde hakkımızda bilgi edinebilir, okul stratejimizi öğrenebilirsiniz. Her çocuk özeldir sloganıyla yola çıkan minik akademi anaokulu Başakşehir anaokulu tavsiye olarak ilk sırada yer almaktadır. Rehberlik ve danışmanlık hizmetlerimiz ile uyum sorunu yaşayan çocuklara seanslar verilmektedir. Düzenli olarak pedagog eşliğinde görüşme yapılmaktadır. Yabancı dil eğitimine önem veren kurumumuz basit kelime, cümleler ve şarkılar ile dil temelini oluşturmaktadır. Başakşehir anaokulu fiyatları her bütçeye uygun olup sizi yormaz. Başakşehirde en iyi anaokulu olarak modern eğitim yöntemleri ile eğitimde hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz.

http://www.minikacademy.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek