Okeanos Tercüme'de Kaliteli Hizmet

Okeanos Tercüme’de Kaliteli Hizmet

Okeanos Tercüme'de Kaliteli Hizmet
16 Ekim 2019 - 14:26

Okeanos Tercüme’de Kaliteli Hizmet

Kaliteli tercüme hizmetinin süreye ya da fiyata endekslenmediği ve sadece çeviride değil, iletişim ve proje yönetiminde de sağlandığı Okeanos Tercüme şirketinde tercüme ve çeviri hizmetinden daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Okeanos Tercüme’de kaliteli hizmet müşterilerinin ihtiyaçları, talepleri ve beklentileri doğrultusunda gerçekleşmektedir. Okeanos Tercüme olarak önceliklerimizden biri müşterilerimize kaliteli tercüme hizmeti sağlayan bir tercüme bürosu olmaktır.

Sizlere kaliteli tercüme hizmeti verebilmek adına proje yöneticilerimiz, tercüman kadromuz ve editör ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Etik değerler çerçevesinde tercüme hizmeti veriyor, prensiplerimizden asla vazgeçmiyoruz.

Başarının anahtarının kaliteli tercüme hizmeti sağlamak olduğunun bilincinde müşterilerimizi memnun edecek, beklentilerine karşılık verecek düzeyde tercüme hizmeti sağlıyoruz. 

Okeanos Tercüme olarak sunduğumuz kaliteli tercüme hizmetini uygun fiyat ve zamanında teslimat prensibi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Bir tercüme bürosunun size sağlayacağı tercüme hizmetinden daha fazlasını sağlayarak hem sizlere hem de tercümelerinize değer katıyoruz. 

Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek çeviri projeleriniz için en verimli çözüm önerilerini sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermeyerek hizmet kalitemizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Kurulduğu günden beri güvenilir ve kaliteli tercüme hizmeti sağlayan Okeanos Tercüme çevirisini talep ettiğiniz belgelerinizi istediğiniz zaman ve verimlilikte teslim edebilmek adına proje yönetim ekibi ile kapsamlı bir çalışma gerçekleştirme, bunun doğrultusunda çeviri işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Kaliteli çeviri hizmeti sağlayabilmek adına her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip, bilgili ve donanımlı tercüman kadromuzla hizmet veriyoruz. Öneri, görüş ve eleştirilerinizi önemsiyor, bunun doğrultusunda projelerinizin tercüme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 

Kalite yönetiminin en temel ilkelerinden birisi olan müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Hizmet kalitesinin belirlenmesinin en temel ölçütlerinden birisi olan müşteri odaklı hizmet anlayışımızı sadece söylem olarak kullanmıyor, uygulama anlamında da faaliyete geçiriyoruz.

Sağladığımız tercüme hizmetini olabildiğince hatadan uzak ve eksiksiz bir biçimde gerçekleştirmeye çabalıyor, başarımızı müşterilerimizin değerlendirmeleri ve ölçümleri doğru orantılı bir unsur olarak ele alıyoruz.

Tercüme sektörünün önde gelen tercüme bürolarından birisi olan Okeanos Uluslar arası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte artan beklentilerin bilincinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Çevirisini talep ettiğiniz belge ile ilgili olarak geniş bir terminolojik araştırma yapıyor, verilmek istenen anlamı iyi bir biçimde algılayıp ona uygun olarak hedef dilde ifade ediyoruz.

Yapılan araştırmalarda hizmet kalitesinin müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı bir biçimde arttığı tespit edilmiştir. Müşterinin firmaya duyduğu güven, firmanın beklentilerini karşılayıp karşılamadığı söz konusu firmadan hizmet alması adına müşteri için önemli etmenlerdir. Bundan dolayı yüksek düzeyde kaliteli, güvenilir tercüme hizmeti sağlanması ve gerçekleştirilen tercüme işleminin müşterinin beklentilerini karşılaması Okeanos Tercüme’de kaçınılmaz bir durumdur.

EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren Okeanos Tercüme kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Okeanos Tercüme ’de kaliteli hizmet anlayışına şahit olmak ve tercüme hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.okeanostercume.com.tr adresinden bizlere ulaşabilir, info@okeanostercume.com.tr adresinden e-postalarınızı gönderebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan veya 212 221 45 21 numaralı sabit hatımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum