O İsim Ak Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

O İsim Ak Parti'den Aday Adaylığını Açıkladı

O İsim Ak Parti'den Aday Adaylığını Açıkladı

Editor: Van Haber
24 Eylül 2018 - 14:49 - Güncelleme: 24 Eylül 2018 - 15:02

İş insanı Yakup Altun, Van’ın Erciş Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığını açıkladı.  Kaynak: Yakup Altun, AK Parti’den aday adayı oldu

Aday adaylığı ile ilgi gazetecilere açıklamalarda bulunan Yakup Altun, Erciş’in öncelikli problemlerini kısa sürede çözeceğini, yapacağı yeni projelerle Erciş’i önemli bir merkez haline getireceği söyledi.Altun, “2019’daki yerel seçimlerde Allah nasip ederse bir kardeşiniz olarak aday olmak istiyorum. Tabi ki halkımızın, partimizin, memleketimizin ve Cumhurbaşkanımızın onayını alırsak bu hizmete talibim.

Belediyelerin çok önemli görevleri vardır. Altyapı, çevre düzenlemesi, yollar, üst yapılar, ekonomi, kültürel ve sosyal faaliyetler, sağlık hizmetleri, imar, plan ve projelerdir. Biz de burada memleketimizde başlatacağımız yeni projelerle halkımıza hizmet etmek istiyoruz. Projelerimizi ve birikimlerimizi Erciş’e getirmek ve Erciş’te hizmetler yapmak istiyoruz. Bu çıktığımız yolda Allah bizleri Erciş’e ve Ercişli hemşehrilerime karşı mahcup etmesin’’ dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nerede Oy Kullanacaksın Tıkla Öğren
Nerede Oy Kullanacaksın Tıkla Öğren
AK Parti'li İrfan Kartal, Brukanlı gençlerle buluştu
AK Parti'li İrfan Kartal, Brukanlı gençlerle buluştu