Nereden Söylersen Söyle Sadece Gobox Getirir Böyle…

Paket servis hizmetleri, gün içi teslimat ve motosiklet kiralama gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile dikkat çeken Gobox Rental Delivery Services sektöründe dolu dolu 10 yılı geride bıraktı.

Nereden Söylersen Söyle Sadece Gobox Getirir Böyle…
17 Mart 2020 - 17:23

Paket servis hizmetleri, gün içi teslimat ve motosiklet kiralama gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile dikkat çeken Gobox Rental Delivery Services sektöründe dolu dolu 10 yılı geride bıraktı.
 
NEREDEN SÖYLERSEN SÖYLE SADECE GOBOX GETİRİR BÖYLE sloganı ile işletmelere paket servis, gün içi teslimat ve motosiklet kiralama gibi hizmetler sunan Gobox Rental Delivery Services Genel Müdürü İsmet Cerit sektöre dair açıklamalarda bulundu.
Geçtiğimiz günlerde bir organizasyon ile sektördeki 10. yılını kutlayan Gobox etkinliğine ünlü sanatçı Bora Gencer şarkılarıyla eşlik etti.
 
kişi, poz, dik, adam içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu
 
2010 yılında % 100 yerli bir şirket olarak kurulan Gobox Rental Delivery Services hakkında bilgiler veren İsmet Cerit On-Demand Delivery kategorisinde yer alan bir girişim oldukları gibi aynı zamanda uzun dönem motosiklet kiralama hizmeti de sunduklarını aktardı.
Tüketici talepleri doğrultusunda dilediğiniz birçok ürünü kapınıza getiren Gobox marketten yemeğe, hediyelik eşyadan elektroniğe birçok kategoride müşterilerine hizmet veriyor.
Gobox’ın özel seçilmiş kendi bünyesinde istihdam ettiği kurye personelleri siparişleri istenilen adrese teslim ediyor.
motorsiklet, yol, binme, açık hava içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu
 
İsmet Cerit son yıllarda şirketlerin sektörel olarak talepleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları motosikletleri satın almak yerine kiralama yolunu da tercih ettiklerini dile getirdi.
Motosiklet alımı için bütçe ayırmak gerekmediği gibi, tüm masraflar gider yazılmaktadır. Ayrıca motosiklet alım ve satım farklarından kaynaklanan finansal kayıplar oluşmamaktadır. Firma, Motosiklet satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sürekli değer kaybeden bir mülke bağlamış olacaktır. Bununla birlikte bu maddi kaynağın finansman maliyeti ve alternatif yatırım maliyeti de finansal kayıplar içerisinde önemli bir yer tutmaktadır. Gobox ın motosiklet filo kiralama çözümü ile; yatırım maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla karşılaşılmayacaktır.
 
Motosiklet Kiralama
Kiralama kapsamında uygun maliyetle ek hizmetlerin alınabiliyor olması da kiralamayı daha cazip hale getiriyor. Artan araç fiyatları, firmaların maliyet ve risk yönetimine odaklanması, özellikle KOBİ’lere sunulan avantajlar ve verimliliğe katkısıyla farkındalığı artan sektör her geçen gün büyüyor.

kırmızı, motorsiklet içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu
 
Motosiklet Yerinde Bakım
 
Gobox hizmetlerinin en belirgin faydalarından biri de yerinde bakım hizmetidir. Belirlenen periyotlar kapsamında, mobil ekipler tarafından motosikletlerin bakım ve onarımları oldukları yerde sağlanmaktadır.
Gobox kiraladığı motosikletlerin bakım onarımlarını yaptığı gibi, kendine ait olmayan müşteri motosikletlerine de bakım onarım anlaşmaları kapsamında hizmet veriyor. Böylece zaman ve iş kaybı ortadan kalkmaktadır.
 
İkame Motosiklet
Bakım - onarım ve hasar süresinin uzaması halinde, müşterilerimize ikame (geçici) motosiklet temin edileceğinden iş devamlılığı bölünmeyecektir. Arıza bildirimi yapıldıktan sonra en geç 36 saat içerisinde arızaya müdahale edilmektedir.

Gobox tüm hizmetleri kapsamında gelişmeye ve geliştirmeye devam ettiğini aktaran İsmet Cerit Gobox personel hizmetleri kapsamında gerek motosiklet bakım onarım teknisyeni gerekse paket servis personeli kurye olarak bir çok kişiye de iş imkanı sağlıyor. Motorsiklet kullanmayı bilen ve Gobox ın onay süzgecinden geçen 18 yaşını doldurmuş motosiklet ehliyeti olan bir çok kişi Gobox bünyesinde kurye olarak işe başlayabiliyor. Son günlerde popülaritesini günden güne arttıran Gobox  yakın zamanda gerek yazılım desteği gerekse yurt dışı kaynaklı teknoloji yatırımları ile adından daha çok söz ettirecek.
 
#goboxfilomotosikletkiralama #goboxrentaldeliveryservices #paketservismotorukiralama #kiralıkpaketservismotosikleti #motosikletkiralama #filomotosikletkiralama #paketservismotosikletikiralamafiyatları #eniyipaketservismotoru #filomotosikletkiralamafiyatları #paketmotorukiralama #paketservispersonelikurye
#gobox #goboxfilo #goboxfilomotosiklet #filomotor #filomotosikletkiralama #filomotosiklet #paketservishizmeti #paketservisi #güniçiteslimat #a2eleman #paketservismotoru #motosikletkiralama #paketserviselemanı #paketservispersoneli

YORUMLAR

  • 0 Yorum